Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha elsőnek kislányt szeretnék...

Ha elsőnek kislányt szeretnék még azért is fiam lesz?

Figyelt kérdés
Ugye ez így működik? 😂

2022. máj. 22. 02:34
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
69%

50-50%

Nekem így lett, ahogy írod.

Kislányt szerettem volna, fiú lett.

Most a másodiknál már úgy vagyok, hogy jó lenne egy kislány, de ha fiú lesz sem bánom. Imádom a kisfiamat!!!

2022. máj. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon 2 kisfiút szerettem volna, és be is jött. :)
2022. máj. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Hát sajnos ez nem kívánság műsor.


Leírom nálunk hogy volt: Én kisfiút szerettem volna elsőre. Az volt a fejemben, hogy lesz 2 kisfiam, és a legkisebb meg kislány. Az elsőnél még azt is elterveztem, hogy decemberi legyen.

Na erre, nemhogy fiú nem lett, de lány se. Évekig küzdöttünk meddőséggel. Akkor már az sem érdekelt, hogy mikor születik (tőlem február 29 is lehet) vagy hogy milyen nemű lesz, csak legyen már végre kisbabám.

Nagy nehezen összejött egy kislány, aki tavasszal született. Vele lett teljes az életünk, nem is érdekelnek a korábbi fantáziáim.

Talán még egy kistesó belefér, de három gyerek már tuti nem lesz. És örülök, ha a következő is egészséges lesz, nem tervezek már semmit.

2022. máj. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!