KezdƑoldal » GyerekvĂĄllalĂĄs, nevelĂ©s » EgyĂ©b kĂ©rdĂ©sek » 💜🔼Ibolya nĂ©vrƑl vĂ©lemĂ©nyek?💜🔼

💜🔼Ibolya nĂ©vrƑl vĂ©lemĂ©nyek?💜🔼

Figyelt kérdés
ManapsĂĄg nagyon öreg nĂ©nis vagy azĂ©rt vĂĄllalhatĂł? RĂ©gĂłta tetszik Ă©s adnĂĄm is meg szerintem nem annyira csĂșfolhatĂł mint egyes nevek. És becenevei is jĂłk pl. Iboly, Ibi, Ibus stb...VezetĂ©knĂ©vhez illene. Van akinek szintĂ©n tetszik ez a nĂ©v Ă©s adnĂĄ is ha lĂĄnya lenne? ManapsĂĄg amĂșgy ritka vagy gyakori nĂ©v? RĂ©gĂłta ez az egy nĂ©v az amit elkĂ©pzeltem, hogy adnĂĄm a lĂĄnyomnak, mĂĄs nevet nem is tudnĂ©k talĂĄn csak egy mĂĄsikat, viszont ha öreges vagy nagyon gĂĄz nĂ©v is ez lenne a kivĂĄlasztott nĂ©v, de azĂ©rt mĂ©g Ă©rdekelne a vĂ©lemĂ©nyetek rĂłla hogy nektek hogy tetszene ha meghallanĂĄtok.

2022. mĂĄj. 24. 19:00
1 2 3
 11/30 anonim ***** vĂĄlasza:
91%

Én nem tudom mi a trend, de nagymamĂĄk jutnak eszembe RĂłzsa, Ibolya, pĂĄr kĂ©rdĂ©ssel alĂĄbb RozĂĄlia nevekrƑl. Adni meg lehet, csak nem Ă©rdemes megsĂ©rtƑdni, ha mĂĄsoknak nem tetszik, illetve kiĂ­rni sem, hiszen mindig lesz ellenvĂ©lemĂ©ny.

Ha virĂĄg nevet adnĂ©k nekem az Írisz, Hanga, Kamilla bĂĄrmelyike 1000x jobb ennĂ©l.

2022. mĂĄj. 24. 19:40
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 12/30 A kĂ©rdezƑ kommentje:
11.nem sĂ©rtƑdtem meg csak leĂ­rtam Ă©n is a vĂ©lemĂ©nyemet.-
2022. mĂĄj. 24. 19:44
 13/30 anonim ***** vĂĄlasza:
84%
Nem tudom minek tetted fel a kérdést, ha nem tetszenek a vålaszok :D Tény, hogy nem låttam még sose fiatal lånyt ezzel a névvel. De ez a te döntésed, én ha rizikós nevet vålasztanék, inkåbb adnék mellé egy måsikat, de csak a gyerekem miatt.
2022. mĂĄj. 24. 20:01
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 14/30 anonim ***** vĂĄlasza:
82%

Nekem sem tetszik kimondottan, de ettƑl mĂ©g tök normĂĄlis nĂ©vnek tartom. Egy ilyen nevƱ ismerƑsöm van csak, Ƒ 50 Ă©v körĂŒli. Mostani gyerekek körĂ©ben biztos hogy ritkĂĄnak szĂĄmĂ­t. Semmivel sem rosszabb mint bĂĄrmelyik manapsĂĄg divatos nĂ©v.

A Viola nĂĄlam listĂĄs volt, de vĂ©gĂŒl fiĂș lesz, Ășgyhogy szintĂ©n egy öregesnek szĂĄmĂ­tĂł, de nem tĂșl gyakori nevet vĂĄlasztottunk. A most divatos nevek, Ă©s a gyakoribbak nem tetszettek vagy nem illettek a vezetĂ©knĂ©vhez. Egy darabig Ă©n is aggĂłdtam, hogy jĂł lesz-e, nem kicseszĂ©s-e a gyerekkel, de annyi furcsa nevet hallok, hogy Ășgy gondolom ez piskĂłta azokhoz kĂ©pest.

2022. mĂĄj. 24. 20:07
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 15/30 A kĂ©rdezƑ kommentje:
13.Nem azt mondom hogy nem tetszenek a vĂĄlaszok ezt itt te mondod csak..:D csak itt azt tapasztaltam hogy minden nevet leszĂłlnak
2022. mĂĄj. 24. 20:08
 16/30 anonim ***** vĂĄlasza:
90%
Én Ibolya vagyok, anyukĂĄm utĂĄn kaptam a nevem, de nem igazĂĄn szeretem. A becĂ©zĂ©seit meg kĂŒlönösen utĂĄlom mint pl. Ibi, Ibus. A szƑr felĂĄll a hĂĄtamon tƑle mikor Ă­gy akarnak becĂ©zniđŸ€·â€â™€ïž Ha lĂĄnyom lenne a 2. gyermekem Ă©n nem adnĂĄm neki ezt a nevet.
2022. mĂĄj. 24. 20:20
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 17/30 anonim ***** vĂĄlasza:
69%

TĂ©nyleg öreges, de vĂĄllalhatĂł, adnĂ©k mĂ©g mellĂ© egy fiatalosabb mĂĄsik keresztnevet. Vagy elĂ©, vagy mögĂ©. Az elsƑ keresztnevĂ©n is lehet szĂłlĂ­tani valakit; a mĂĄsodikon is, kĂ©sƑbb meg mĂ©g ha akar, Ƒ is dönthet , hogy melyiket preferĂĄlja megszĂłlĂ­tĂĄskĂ©nt.


Lehet pl Violetta is akår a måsodik keresztnév, vagy pl Norina, Tamara, Zita, Rita, Palmira, Hanga, Renåta, Rebeka, Barbara , Gabriella, Marina

2022. mĂĄj. 24. 20:30
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 18/30 anonim ***** vĂĄlasza:
100%
Ha Ășgy Ă©rzed/Ă©rzitek ez a nĂ©v az igazi senki vĂ©lemĂ©nye ne Ă©rdekeljen. Én a lĂĄnyomnak nem adnĂĄm, de inkĂĄbb Ibolya, mint Dzsesszika, Dzsenifer, Eszmeralda Ă©s tĂĄrsai
 Nagy valĂłszĂ­nƱsĂ©ggel a kortĂĄrsai körĂ©ben nem fog sok IbolyĂĄval talĂĄlkozni , Ășgyhogy mondhatjuk ritka .
2022. mĂĄj. 24. 20:34
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 19/30 anonim ***** vĂĄlasza:
28%
bezzeg a KamillĂĄt orrba-szĂĄjba nyomatja minden mĂĄsodik kislĂĄnyt vĂĄrĂł gyk-s kismama. az nem öreges? dehogynem. de legalĂĄbb felkapott! (35. a top100 listĂĄn) beeee menni kell a nyĂĄj utĂĄn.🐑🐑
2022. mĂĄj. 24. 20:41
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 20/30 anonim ***** vĂĄlasza:
90%
Nekem tetszik, van egy Ibolya rokonom
2022. mĂĄj. 24. 20:44
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!