KezdƑoldal » GyerekvĂĄllalĂĄs, nevelĂ©s » EgyĂ©b kĂ©rdĂ©sek » 💜🔼Ibolya nĂ©vrƑl vĂ©lemĂ©nyek?💜🔼

💜🔼Ibolya nĂ©vrƑl vĂ©lemĂ©nyek?💜🔼

Figyelt kérdés
ManapsĂĄg nagyon öreg nĂ©nis vagy azĂ©rt vĂĄllalhatĂł? RĂ©gĂłta tetszik Ă©s adnĂĄm is meg szerintem nem annyira csĂșfolhatĂł mint egyes nevek. És becenevei is jĂłk pl. Iboly, Ibi, Ibus stb...VezetĂ©knĂ©vhez illene. Van akinek szintĂ©n tetszik ez a nĂ©v Ă©s adnĂĄ is ha lĂĄnya lenne? ManapsĂĄg amĂșgy ritka vagy gyakori nĂ©v? RĂ©gĂłta ez az egy nĂ©v az amit elkĂ©pzeltem, hogy adnĂĄm a lĂĄnyomnak, mĂĄs nevet nem is tudnĂ©k talĂĄn csak egy mĂĄsikat, viszont ha öreges vagy nagyon gĂĄz nĂ©v is ez lenne a kivĂĄlasztott nĂ©v, de azĂ©rt mĂ©g Ă©rdekelne a vĂ©lemĂ©nyetek rĂłla hogy nektek hogy tetszene ha meghallanĂĄtok.

2022. mĂĄj. 24. 19:00
1 2 3
 21/30 anonim ***** vĂĄlasza:
100%
Szarul hangzik..
2022. mĂĄj. 24. 21:02
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 22/30 anonim ***** vĂĄlasza:
81%

#7 Ƒk is voltak gyerekek igen, de ma mĂĄr idƑsek Ă©s ezĂ©rt mondhatĂł a nĂ©vre, hogy öreges.

De ha te kĂ©szpĂ©nznek veszed, hogy itt minden nevet leszĂłlnak Ă©s csak beszĂłlogatni tudsz a neked nem tetszƑ vĂĄlaszokra, akkor Ă©n sem Ă©rtem, miĂ©rt kĂ©rdezel. Add azt a nevet, amelyik neked tetszik, a vĂ©lemĂ©nyek meg ne Ă©rdekeljenek, olyan nevet Ășgysem talĂĄlsz, ami mindenkinek tetszeni fog.

2022. mĂĄj. 24. 21:04
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 23/30 anonim ***** vĂĄlasza:
75%

Szerintem sokkal szebb, mint a manapsåg divatos idióta nevek pl Lara, Nara, Zoé, stb. Illetve kezdenek visszajönni a régi nevek is pl Róza,Lujza... na azok ronda nevek,mégis sok kislåny kapja.

Az Ibolya sokkal szebb. Nem egy tipikus kislĂĄny nĂ©v, inkĂĄbb felnƑttkĂ©nt lesz hĂĄlĂĄs, hogy egy szĂ©p komoly nevet kapott.

2022. mĂĄj. 24. 21:41
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 24/30 A kĂ©rdezƑ kommentje:
23.köszönöm! :)
2022. mĂĄj. 24. 21:53
 25/30 anonim ***** vĂĄlasza:
81%
Nekem nem tetszik, nem adnĂĄm, nem is adtam a lĂĄnyomnak.
2022. mĂĄj. 24. 22:56
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 26/30 anonim ***** vĂĄlasza:
79%
Nagyon szĂ©p nĂ©v! :) Lehet, hogy divatot teremtesz vele, Ă©s pĂĄr Ă©ven belĂŒl nem is lesz olyan ritka. EgyĂ©bkĂ©n itt minden nevet leszĂłlnak. A kislĂĄnyom Csilla, de vĂ©rig van fikĂĄzva a neve itt gyakorin.
2022. mĂĄj. 24. 22:59
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 27/30 anonim ***** vĂĄlasza:
88%
Szerintem szép név az Ibolya. Nem öregesebb, mint a Lujza, Borbåla, Dorottya, amik fent vannak a szåzas listån.
2022. mĂĄj. 25. 07:11
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 28/30 anonim ***** vĂĄlasza:
100%

Nekem nagyon tetszik, akår adnåm is. De nem megy a vezetéknévhez.

AmĂșgy a gyerekek nem fogjĂĄk tudni, hogy ez egy "öreges" nĂ©v. Most nagy divatja van a virĂĄgneveknek, attĂłl mĂ©g, hogy az Ibolya egy rĂ©gĂłta hasznĂĄlatos nĂ©v, nem lĂłg ki közĂŒlĂŒk.

2022. mĂĄj. 25. 13:26
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 29/30 anonim ***** vĂĄlasza:
100%
Nekem nem tetszik az Ibolya név,de a Viola,Violett-a tetszik.
2022. mĂĄj. 26. 12:30
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 30/30 anonim ***** vĂĄlasza:
71%
BorzasztĂł
2022. mĂĄj. 28. 01:58
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!