Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha november közepén jár le a...

Ha november közepén jár le a gyesem, akkor októberben még egész pénzt kapok? Vagy még novemberbe is? és csak decemberben felest? Hogy van ez?

Figyelt kérdés
2010. szept. 18. 13:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Visszamenőleg fizetik a gyest. Tehát októberben még egész pénzt kapsz (hisz az a szeptemberre jutó gyes), meg novemberben is és decemberben kapsz majd felest.
2010. szept. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Decemberben mégis miért??? :O
2010. szept. 18. 14:09
 3/6 anonim ***** válasza:

októberben teljes hónap( mert a szeptemberi ellátás)

Novemberben teljes hónap( mert a októberi ellátás)

Decemberben fél havi teljes hónap( mert a novemberi ellátás)

2010. szept. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Utolsó lehet neked van igazad :)
2010. szept. 18. 17:40
 5/6 anonim ***** válasza:
54%

Azt hiszem egyértelműen leírtam a választ...


- októberben a szeptember havi gyest kapod

- novemberben az október havi gyest kapod

- decemberben pedig a november havi gyest kapod, ami feleakkora összeg lesz, mivel november közepéig jár csak az ellátás


Röhögve jegyzem meg, hogy a második ugyanazt írta le amit én elsőként, de hát ugye olvasni tudni kéne. :D

2010. szept. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Na ácsi!!

Te azt írtad az első válaszodba,hogy októberbe is felest kapok! UGYE?? OLvass csak vissza! Én nem tudok olvasni??

2010. szept. 19. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!