Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek külföldön dolgozik a...

Akinek külföldön dolgozik a férje és egyedül van otthon a gyerekkel, az hogy bírja?

Figyelt kérdés
Férjemnek lehetősége lenne ősztől Hollandiában munkát vállalni. Remek pénzt keresne, tényleg mindenünk meglenne és nem kellene gondolkodni azon, hogy enni veszünk vagy kifizetjük a rezsit. De ennek az a hátulütője, hogy csak 3 hetente lenne itthon 1 hetet. Attól tartok, a kisfiunk nem alakítana ki vele szoros kapcsolatot. Pedig szeretném, hogy apa-fia nagyon jó kapcsolatban legyen. Illetve ezt a ti kapcsolatotok nem sinylette meg? Valaki tudna erről mesélni? Minden érdekel.

2022. máj. 30. 16:50
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy július elején fog megszületni a picink.
2022. máj. 30. 16:51
 2/31 anonim ***** válasza:
96%

Mi évekig csináltuk, először én voltam külföldön akkor még gyerekek előtt. Majd férjem külföldön és belföldö 2 gyerek mellett. A harmadiknál szerencsére már nem volt hajlandó férjem hetelni.

Nem éri meg.

2022. máj. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
96%
Ti nem tudtok vele menni?
2022. máj. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
77%

Nekem nem lenne az a pénz.

Barátnőméknél van ez. 3 hét külföld, 1 hét itthon az apuka. Kamionozik.

A gyerek 2 éves, születése óta így élnek.

A barátnőm elvan, mert egy fullos lakásban, jó autóval hagyja itthon a férje. Állítom csalja is. A srác meg kigürizi a belét, csak jó legyen.

A gyerekük, meg ha itthon az apja, minden alkalommal az első napokban félntöle, mire meg összeszoknak az apja mehet is vissza.

2022. máj. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
94%
Az csak egy dolog, hogy nem lenne apa fia kapcsolat. De számolj azzal is, hogy te is egyedül lennél a gyerekkel a mindennapokban.
2022. máj. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
54%

Arra is gondolj, hogy elet lenne ez a ferjednek így? Ott Hollandiában mi lenne? Munka, alvás, munka, alvás.

Időnként hazajön egy idegen gyerekhez.

2022. máj. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
93%
Olyan, mintha elválnátok és jó magas gyerektartást kapnál. Csak még 3 hetente ki kell mosnod a szennyesét is.
2022. máj. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
94%

Hát nálunk is szóba jött hogy kimenne Németországba dolgozni, de azonnal leszavaztam.

Mondjuk annyira ő sincs megindulva, csak mint lehetőség felmerült.

Én nem úgy vállaltam gyereket hogy tök egyedül legyek vele 3 héten át, családba, apával vállaltam.


Van ismerősöm aki hol Dániában hol meg most talán Svédországban vagy hol van, otthon meg a nő 2 pici gyermekkel, az egyik kb 3,4 a másik 1.5, 2, nem értettem sosem akkor minek a gyerek ha meg már családot akart, miért él egyedül több ezer km-re.

Határ mellé költözni és Ausztriába ingázni nem jöhet szóba? Nálunk ez van, így sem könnyű, mert 6kor megy, 6kor jön, de minden este itthon alszik és hétvégén is itthon van. Mondjuk mi ide születtünk, nem kellett országon belül sem költözni de rengetegen jottek az utóbbi években kijárni Ausztriába.

2022. máj. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
94%
Én ezt nem tudnám elképzelni.
2022. máj. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
87%
Moert nem jössz ki vele? Hollandia jó hely, en is itt élek.
2022. máj. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!