3 gyerekkel egyedül?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Olyan anyukák tapasztalatát szeretném olvasni, akik nem válás miatt maradtak egyedül a gyerekekkel, hanem mert apukának máshol kell dolgozni.

Nem részletezném, de férjemnek az ország másik pontjára kell menni dolgozni. Egyelőre nem tudunk vele menni, legalább egy fél év. Addig csak hétvégente járna haza hozzánk.

Ha jól sejtem nem mi leszünk az első család, akik ilyen helyzetbe kerülnek.

Én még itthon vagyok a gyerekekkel, a nagy ovis, a 2 kicsi itthon van, viszont közben iskolába is járok. Nagymamák segítenek.

De mégis hogy lehet ezt bírni? Nem fog rámenni a házasság? Gyerekek hogy élik meg?



2019. okt. 10. 12:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%
Vagy rámegy vagy nem. Van erre is példa meg van arra is.
2019. okt. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Mi is így vagyunk, annyi különbséggel, hogy 2 gyerek van (4 éves és 10 hónapos), valamint semmi segítségünk nincs. Fárasztó, de az egyszer sem fordult meg a fejünkben, hogy a házasságunk rámehet. Szerintem ahol emiatt tönkremegy egy házasság, akkor ott alapból nem volt rendben minden. Mi nyáron költözünk utána.
2019. okt. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

A hétvégéken amikor hazajön, napközbe legyetek együtt a gyerekekkel, viszont az egyik este lepasszolni őket nagyszülőkhöz, és randizni, randizni, randizni. Minden hétvégén legyen egy este ami csak a tiétek kettesben. Így talán túléli a házasság azt a fél évet, sőt még az izgalom meg is erősítheti, hogy minden olyan lesz kicsit, mint a gyerekek előtt.


A mi házasságunknak is nagyon jót tett. A férjem is meg én is izgalommal vártuk minden héten azt az 1 estét, amikor szexi fehérneműbe öltöztem, rendeltünk kaját, és egész este csak egymással foglalkoztunk.

2019. okt. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%

HA kb fél év alatt tönkremegy emiatt a házasságotok, akkor az eleve nem valami stabil.

Az, hogy csak hétvégéken találkoztok, nem extrém ritka, ezt egy normális kapcsolatnak ki kellene birnia.

2019. okt. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Jó ezeket olvasni.

Én úgy érzem, stabil a kapcsolatunk. De annyi boldognak tűnő házasság megy tönkre, több gyerek után. Ezért motoszkál ez bennem.

2019. okt. 10. 13:06
 6/12 anonim ***** válasza:
49%
Apukának biztosan jól fog jönni minden tekintetben a távollét. Aztán még az is lehet, hogy a házasságotok előnyére fog válni.
2019. okt. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
#6 biztos velem van a baj, de nem teljesen értem az első mondatodat
2019. okt. 10. 13:14
 8/12 anonim ***** válasza:
96%
A 6-ossal nem kell foglalkozni, a tipikus nögyülölö férfiszerüség, aki szerint a ha valaivel ott van a párja (aki nö), az a férfinak csak stressz és kényszer, ezért szerinte a férjed fellélegzik, hogy nem kell veled lennie!
2019. okt. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#8 akkor még a szolidabb verzió

Én arra gondoltam volna, hogy szabadon félred*ghat 🤔

2019. okt. 10. 20:00
 10/12 anonim ***** válasza:
12%
Na látod, tudod te hogy mire értettem.
2019. okt. 11. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!