Zsálya vagy Zselyke?

Figyelt kérdés
Nem fogadok el olyan válaszokat, hogy "egyik sem" egyiket sem" mivel nem véletlenül csak ez a 2 lehetőség van, vagy egyik vagy másik de valamelyiket. Még ha egyik se tetszik akkor is amelyik szerinted okés.

2022. jún. 1. 16:02
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

Amúgy nem igazából tervezem adni :D.csak érdekelt a véleményetek e 2 névről...haha


amúgy van 1-2 zselyke akit ismertem, sosem panaszkodtak a nevükre, sosem érezték hogy "jajj cuki baba név" ha hivatásos lesz akkor nem praktikus szóval ezek max azok mondják akik szívől utálják ezeket a baba neveket...hajnalkát és bíborkát is csomóan adnak mégis baba nevek. :D

2022. jún. 1. 16:20
 12/28 anonim ***** válasza:
88%

Azon kívül, hogy a szavaidból süt az, hogy egoista, akaratos és beképzelt vagy? Nem, tényleg nem értem el semmit...


Te írtad, hogy ez a kérdés már el van döntve, akkor mit pörögsz ennyire a válaszomon?

2022. jún. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

12...te tényleg idegbe jöttél...nyugodj le ember :D

Írtam hogy nem valódi a kérdés..

2022. jún. 1. 16:24
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
A Zsálya inkább szokatlan, mint rossz... A Kamilla meg a Jázmin is szokatlan volt régen mikor elterjedt. A virágnevek még határesetek, főleg, hogy van Bodza, Alma, Málna, Eperke stb is.
2022. jún. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

12.Mellesleg egyetlen kérdésemből igazán jól leírtad a személyem úgy, hogy nem is ismersz :D..

egoista, akaratos és beképzelt...wow. te nem vagy komplett ...

figyu jobb ha nem követed a kérdést és lenyugszol...ezzel magadnak ártasz, nem nekem :)

rólad meg az süt le hogy tökre idegbe jöttél, mindent holt komolyan veszel, illetve mindbe belekötsz :D...

2022. jún. 1. 16:28
 16/28 A kérdező kommentje:
12.nem valódi kérdés nyugodj már le...ennyire még nem láttam senkit idegbe jönni egy kérdés miatt..durva..
2022. jún. 1. 16:29
 17/28 anonim ***** válasza:
76%

A "nem valódi kérdés" - jelentve.

Üdv, Zsálya Zselyke

2022. jún. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
85%
A Zsálya egy fokkal kevésbé hangzik hülyén, csak hát az meg nem emberi név, hanem egy növény.
2022. jún. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
89%

Itt egyedül te vagy ideges és ezt próbálod másra hárítani, mert egyértelműen betalált az a komment. Szánalmas. Hidd el, halálos nyugalommal küldött el téged a pcsába az illető :)


Egyébként az ilyen agyhalottaknak kötelezővé tenném, hogy a választott nevet vegyék fel ők is és használják minimum 5-10 évig. Meglátjuk, utána hány Eperke, Szamóca, Napsugár, Szendike, Zselyke meg akármi születne. A Zselyke mellesleg amellett, hogy szerintem ocsmány (ez lehet szubjektív, bár amint látom, nem csak én gondolom ezt), baromi gyakori is lett az elmúlt 10 évben, konkrétan a top 100 elején-közepén van. Szóval ennyit a naaagy különlegességről is.

2022. jún. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem a Zsálya sokkal szebb.


Amúgy hagyjuk már ezt, hogy mi lesz, ha felnő a gyerek... Semmi nem lesz, régen is voltak fura nevek, 150 évvel ezelőtt pl. a Manó közepesen gyakori férfi vezetéknév volt, szerint az égvilágon semmiben nem hátráltatta a viselőjét.


20 év múlva a Zselyke olyan lesz, mint most az Evelin.

2022. jún. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!