Zsálya vagy Zselyke?

Figyelt kérdés
Nem fogadok el olyan válaszokat, hogy "egyik sem" egyiket sem" mivel nem véletlenül csak ez a 2 lehetőség van, vagy egyik vagy másik de valamelyiket. Még ha egyik se tetszik akkor is amelyik szerinted okés.

2022. jún. 1. 16:02
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

19.Itt egyedül te vagy ideges

Pont hogy nem de mind egy hiába írom hogy nem vagyok te elkönyveltél idegesnek :D...jó

2022. jún. 1. 16:39
 22/28 A kérdező kommentje:
17.Miért is? Maga a kérdés úgy valós hogy érdekel mások véleménye a 2 névről de nem én akarom adni gyereknek úgy nem valós...nem kell mindent fűbe fába jelentgetni...
2022. jún. 1. 16:40
 23/28 A kérdező kommentje:
20.pontosan végre valaki ezen a véleményen van :)
2022. jún. 1. 16:40
 24/28 anonim ***** válasza:
77%
Zselyke.
2022. jún. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
78%
Legyen Zsálya, ha fiú meg Kender. Csak viccelek.. én akkor inkább a Zselykét választanám, de pontos jével jobban néz ki. Zsejke.
2022. jún. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

Zsálya név szép, bár embernek ez is kicsit fura; Zselyke név ,,szürke", nem szép, nekem pórias nemjó értelemben, és még becenév-hatású is. Szóval a Zselyke név nekem pl személy szerint nem tetszik. Második keresztnévnek belefér; de én pl szomorú lennék, ha így szólítanának.


Bocsi, ha valami nemjót írtam; bocsi, ha valakit megbántottam.

2022. jún. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
50%
Kutyának a Zsályát adnám, mert ez tetszik, de nem embernek. Embernek a Zselykét adnám, ami ugyan nagyon nem tetszik, neki viszont kevésbé lenne gáz, mert az utóbbi időszakban eléggé divatos név lett, nem érezné magát a kislány nagyon kilógónak a többiek közül.
2022. aug. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
50%
Zselyke
2022. aug. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!