Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Petra vagy Bernadett szimpatik...

Petra vagy Bernadett szimpatikusabb?

Figyelt kérdés

Mindig is ez a 2 név volt kiválasztott de egyszerűen döntésképtelen vagyok..Tudom hogy 2 különböző név, de nagy kedvencek és mindkettő megy a vezetéknévhez (amit nem akarok anonimitás miatt leírni) de úgy általánosságban kérdezem, nem azt hogy illene hozzá mert amúgy mindkettő jól illene hozzá. :D Melyiket nem lehet úgymond gúnyolni? Mármint minden nevet lehet de ezek talán olyanok amik első hallásra talán tök átlagosak és nem valami gúnynév jut eszedbe. Nem nagyon nézem, hogy tucat név vagy idős néni agy ilyen szóval ilyeneket nem említsetek ha lehet, nem számítana úgy sem :D.

Felnőttként melyikkel járna jobban? Melyik nem ad olyan hatást mint a Dorka, Borka, Boglárka stb..? Vagy ezek nem olyanok igazán?

Petra vagy Bernadett szimpatikusabb neked?



2022. jún. 3. 00:10
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
85%
Petra
2022. jún. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
78%

Petra név nekem jobban tetszik egy leheletnyivel. Nem nagyon becézném, de ha ritkán mégis, akkor Petrus(ka), Petrácska. Komoly, határozott, de nagyon szerethető és segítőkész embert képzelek el hozzá, aki okos is.


Bernadettet Dettának , Nadinak, Betta-nak becézném; ez is szép név, jó név, ehhez a névhez is olyasmit képzelek el személyiségnek, mint a Petrához, csak egy leheletnyivel mosolygósabb ,,kiadásban" :) ; de ennyi.



[Nem konkrét személyekről írtam most; hanem amilyen megérzéseket társítok hozzá.]

2022. jún. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Bernadett. A Petra név sosem tetszett, nagyon kemény hangzású.

Felnőttként teljesen mindegy, mindkettő vállalható.

A Bernadett becézhetőbb név, ha ez számít.

2022. aug. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!