Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért nem tudok lefogyni...

Miért nem tudok lefogyni szülés utàn ??

Figyelt kérdés

3 hònapos mùlt a babòm , szoptatom ,ö az elsö természetesen nem diétàzom ,de azért valamennyire odafigyelek az étkezésre,elkezdtem szépen lassan edzeni is ...és semmi . Egy gramm nem mozdul lefelé ,söt ha egy nap többet eszem a kelleténél màr meglàtszik a mérlegen .

Azt mondtàk "majd ha szoptatsz leperegnek a kilòk " . Nàlam ez sajnos nincs igy. 😔 Volt valaki hasonlò helyzetben ?


2022. jún. 3. 12:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Pont így. Egy deka sem. Az étkezésen változtattam. Kb másfél hete. 2,5-3 óránként eszek. Az annyi tesz, hogy reggeli, tízórai, ebéd, uzsi, uzsi, vacsi. Így jön ki. Kihagyom a finomított cukrot, lisztet. Sok zöldség és tejtermék a kajához. Eddig bevált, mert nem éhezem, nincsenek délutánra “kieszem a hűtőt” érzés. És lement kb 2 kiló, de már észrevettem a combomon, meg a hasam sem puffad. Mellette tornázok. Nekem ez vált be. De amíg a kaja nem volt rendbe, addig szoptatás ide vagy oda, semmi nem ment le.
2022. jún. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Két felé ember van, aki a szoptatastól valóban fogy, és aki ellenkezőleg. Én is állandóan csak híztam tőle , barátnőm pedig állandóan "zabált " a végére mégis nagyon lefogyott. Szóval ez genetika szerintem.
2022. jún. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én 2 hónapja szültem, de most több vagyok, mint amikor hazajöttünk a kórházból :(

Tudom, hogy az a baj, hogy állandóan farkas éhes vagyok, és nem nagyon volt még energiám az étkezésemmel törődni, sokszor eszem édességet, mert az ugye hirtelen gyorsan "hat". De előtte nem voltam ilyen hizékony sohasem. :(

2022. jún. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Fiam után pikk pakk lenentek a kilók. Haza a kiinfuló sulyommal jöttem, 1 év utan -10kg-nál jartam, úgy hogy kb zabáltam.


Rá 2 és fél évre szültem a kicsit. Most 8 hónapos. Kb már fényen élek, heti 3x tornázok. Most értem el azt a súlyt, amivel teherbe estem. Pedig összesen 6kg jött fel rám szülésig.

2022. jún. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem se nagyon mentek lefelé a kilók, pedig csak 10 kilót híztam terhesség alatt, hiába figyeltem a kalóriákat és hetente kétszer - háromszor tornáztam is nem nagyon mozdult lefelé a súlyom. Aztán lett egy tragédia a családban, ami nagyon megviselt és három hónap alatt leadtam 12 kilót, nem volt semmi étvágyam, alig ettem valamit, a tragédia után a tejem is elapadt, amúgy se volt túl sok, így a szoptatással fel kellett hagynom sajnos. Én így adtam le a plusz kilókat.
2022. jún. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is kínkeserves munka árán megy csak le. Barátnőm meg nutellás kaláccsal eszi az 50 centis pizzát és vékonyabb, mint gimiben. Szóval nem vagy egyedül, nekem is nagyon kell figyelni, pedig tök normális ételeket eszek, javarészt grillezett natúr színhús, nyers zöldségek, lassú ch, sok víz, de a szervezetem mindent is elraktároz.
2022. jún. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én rajtam is maradtak kg gyerekek születése után soha többet nem lettem 50 kg ezt meg kell szokni hogy nem mindenki tud lefogyni,vagy vissza fogyni a terhesség előtti sulyára .ez az első lecke tanulság az anyaságal.
2022. jún. 4. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, ez baromság, önfegyelem kerdese az egesz. Az a baj, hogy teljesen el vannak tajolva az emberek az etkezest illetoen.
2022. jún. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!