Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik a számodra legirritálób...

Melyik a számodra legirritálóbb gyermekvállalásra buzdító szlogen az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

2022. jún. 3. 14:50
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
71%

Önzőség.

Igen az vagyok. Be ismerem de én nem vagyok képes egy gyereknek annyi szeretetet adni amennyire szüksége van. Szeretek inni, bulizni utána délutánig aludni. Ha ez Önzőség akkor az vagyok. Szeretek vásárolni de ki nem? A pasim is rám költi a pénzét. Most rohangálhatnánk babacuccokért ami méregdrága, vehetnénk a pelenkát.

De én magam is sokba voltam a szüleimnek. Bulika, szép ruhák, jogsi, kocsi, diploma, én nem tudnám ezt kiperkálni egy gyereknek. Ez van. Így mindent amit keresek magamra költhetem, a kutyusomra, és a barátomnak is én vagyok az első.

Önző vagyok de nekem így jó az életem.

2022. jún. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
33%
Tegnap elkísértem nővéremet és az unokaöcsémet a régi gimimbe átíratni, mert a jelenlegi sulijában 5(!!!) tárgyból bukott, 11.-es. Pofámról égett a bőr volt osztályfőnököm előtt aki most az igazgató ott. A gyerek ősszel lesz 18, de már tetoválása van a jobb alkarján, és azt tervezi hogy a nyakát kitetováltatja. Leszarja a tanulást, egyetemről szó sincs ilyen eredményekkel. Ilyen kölyköm lenne úgy megvertem volna hogy bexart volna.... Kellene ez a francnak. A kutyám csak örömet ad nekem, boldogságot, benne sosem csalódtam még.
2022. jún. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
25%
Napi Gyerekmentes kérdés :)
2022. jún. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
93%

Sorolom: "Hozz világra még egy magyart" Nem vagyok gyerekszerető, de undorodom tőle mikor a fidesz a szaros politikai játszmájába belerángatja a gyerekeket. Főleg hogy tudom, "közjószág" a szemükben a gyerek.


"A gyerek az élet értelme" Valakinek biztos. Már meg szeretne az állati létné (evés szex szaporodás) többet, és allergiás rá velem együtt ha lenézik mert nem szaporodott.


" Aki nem szül, az önző" Na ja, ezért jön mindig az érv hogy "ki nyitja majd rád az ajtót ha öreg leszel"- mert az önzetlenség miatt vállalt gyereket aki ezt szajkózza...


És a kilencessel nagyon egyetértve: "Nekünk a gyerek az első" Mert ez egy rohadt nagy hazugság. Szart se tesznek a gyerekek védelmében. Szart se jelent ennek a kormánynak a gyerekek biztonsághoz való joga, csak a leendő rabszolgákat látja bennük, akik majd kitermelik a lopnivalót. Hogy legyen stadion, meg az olyan ku.rvákra mint a várkonyi, legyen lóvé.

2022. jún. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
87%
Számomra az a legirritálóbb, hogy az emberek nem képesek megérteni, hogy nem mindenkit ugyanaz tesz boldoggá, ill. amikor látod, hogy utálja az egészet és megbánta, és mégis győzködni akar, hogy milyen csodálatos. A hazugságot nem szeretem.
2022. jún. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
16%

nem tudom mit kell mindig ezen a szülés témán rugózni

muszáj mindenkinek az orra alá dörgölni, hogy te nem akarsz gyereket?

2022. jún. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
77%
másoknak muszáj megkérdezni miért nincs még valakinek gyereke?
2022. jún. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
95%

Az önzőzés és utána: kinyitja rád az ajtót, ki fog öregkorodban gondoskodni rólad. Na akkor ki az önző? Az aki nem szül vagy aki csak potenciális befektetésnek szül? Lehetne még sorolni. Az összes idegesítő amúgy. Unalmas már, hogy mindig mindenki a másik életében kotorászik.

A másik kedvencem az idealizált "nagy salád bódottság" (direkt írtam így önjelölt nyelvtan tanárok, szóval irónia). Én, aki nagycsaládban nőtt fel ezt cáfolom. Link alak apuka, idegbeteg kontrollmániás mérgező anyukával megáldva. Na meg a két kedvenckével, akik mindig jók, fontosabbak, bármit megtehetnek stb. Mi pedig ikertesómmal mindig a sz.rt kaptuk. Idegesít az egész családosdi dolog ezért is. Nem kérek a családalapításból, de ha egyszer mégis válalok csak 1 lesz, csupán akkor lesz 2, ha ikrekre sikerednek és abban az esetben vállalok csak, ha megvan az anyagi biztonságom hozzá, valamint egy szerető, rendes férj, aki szeretne gyereket. Amúgy köszönöm, nem érdekel az egész, én nem látok benne boldogságot. 30N

2022. jún. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
86%
Én férfiként írok. Világ legjobb dolog az életemben a gyerekeim. Mi egy fillér nem kaptunk ez miatt az államtól. Olyan faluban laktunk amelyik nincs a falusi csokkban. Ne a kényszer miatt és az elvárás miatt vállaltak gyereket.
2022. jún. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
98%
18 vagyok. Engem a másik véglet is irritál. Akik egyből idiótáznak másokat, mert gyereket vállaltak, fröcsögnek rájuk, úgy csinálnak, mintha ők tartanák el őket stb. Na meg ugye csak a csok és társai miatt szülnek felfogás is irritáló. Felháborodnak, hogy turkálnak a méhükbe, meg belep.fáznak az életükbe, erre ugyan azt művelik. Ezt gyermekmentesként mondom. Sokan a gyermekmentességet keverik a gyermek utálattal. Aztán ugyan ezek raknak ki szívárványos profilképet stb...szánalom az a képmutató réteg is.
2022. jún. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!