Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elsősorban anya vagy, vagy...

Elsősorban anya vagy, vagy nő? Melyik szerep élvez elsőbbséget?

Figyelt kérdés
Gyerektelenek válasza/véleménye nem érdekel.
2022. jún. 5. 20:23
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
60%
Nő lennék inkább, de sajnos anya..
2022. jún. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
67%

Én egy felnőtt ember vagyok, inkább nembinárisnak mondanám magamat :D (társadalmi elvárásoknak megfelelően nőnek öltözködöm)

Nem az határozza meg a személyiségemet, hogy anya vagyok, hanem az, hogy szeretek programozni, szeretem a Monsta X-et, szeretek edzeni és jókat főzni, és emellett van egy lányom is, aki jelenleg az időm nagy részét kitölti, 2 éves, és a legfontosabb az életemben.

2022. jún. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
88%

A gyerek az első, de magamat sem szorítom háttérbe.

Adok magamra és van szabadidőm, de ha pl beteg a gyerek és sír utánam, akkor nem lépek le a pilláshoz csak azért, mert nő is vagyok.

2022. jún. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
79%
Elsősorban felnőtt ember, utána nő, utána anya. De ahogy a kettes nagyon jól írja, jelenleg a (szintén 2 éves) fiam a legfontosabb az életemben.
2022. jún. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
81%
Micsoda butaság ez... mi az, hogy nő VAGY anya? Hát természetesen MINDKETTŐ.
2022. jún. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
73%
De egyszerre miért nem lehet? :) Úgy minden is vagyok, amit valaha tapasztaltam meg amilyen hangulatom épp sikeredett. Nincsenek különálló szerepfiókjaim, tennivalókból persze azt csinálom, ami épp sürgősebb és nagyjából alkalomhoz meg időjáráshoz szoktam öltözni :D
2022. jún. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
94%
Én mindig arra törekedtem, hogy amellett, hogy anya lettem, nő is maradjak. Ez egész addig ment is, amíg ki nem derült, hogy a gyermekeink fogyatékkal élnek. Azóta akárhogy próbálkozom, már inkább csak anya vagyok, meg ápolónő, tanár, fejlesztő, meg sok minden más, de idejét sem tudom, mikor éreztem magam utoljára nőnek.
2022. jún. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

#5


Olvasd el mégegyszer a kérdést... 🙃

2022. jún. 5. 20:36
 9/28 A kérdező kommentje:

A gyengébbek kedvéért:

Nem az a kérdés, hogy melyik, hanem hogy melyik élvez elsőbbséget.

Ha mindkettő egyformán, akkor írhattok annyit hogy 50-50% és kész.

2022. jún. 5. 20:37
 10/28 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nekem egyforma, mindkettőként tekintek magamra, nem választom külön.
2022. jún. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!