Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nagyon szemét húzás lenne ez...

Nagyon szemét húzás lenne ez a részemről?

Figyelt kérdés

A férjemmel babát tervezünk, de csak augusztusban akar kezdeni próbálkozni. Igazából nem védekezünk már pár hónapja, csak ovu környékén vagyunk óvatosabbak.


Szemét dolog lenne a részemről ha nem szólnék mikor van ovum? Igazából 2 hónap van hátra az eredeti időpontból.. 1 hónap múlva meg a lagzi.


Kicsi az esélye hogy egyből össze jön mivel nekem is van gondom és neki is.

Nem szívesen élek vissza a bizalmával, de szerintem ha össze is jönne ez a pár hónap ide vagy oda már mindegy...


2022. jún. 6. 20:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
69%

Először azt hittem, hogy mondjuk augusztusra tudtok beköltözni a a felújítás alatt levő házatokba, vagy addigra lesz határozatlan valamelyikőtök munkaszerződése.

Ez, amit a férjed mondott indoknak, nevetséges.

Mindazonáltal, ha ragaszkodik hozzá, akkor emiatt a 2 hónap miatt ne játszd el a bizalmát. Augusztusban sem lesztek elkésve.

2022. jún. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem ezt a két hónapot már ki lehetne várni. Én a második terhességemnél az ötödik héttôl émelyegtem és hánytam reggelente, kitartott a 11. hétig. Ez is pont eléggé elronthatja a nyarat.


Lagzi a tiétek? Ott is nagyon jó lesz magyarázkodni, ha esetleg még nem akarjátok szétkürtölni a terhességet, hogy miért nem ihatsz egy pohár bort. Ha meg émelyegsz az ételek szagától, az még jobb lesz.

2022. jún. 7. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom....Szerinted szemét dolog lenne, ha ő valamivel átverne teged? Mondjuk lemondaná az esküvő dátumát, és atetettne 2 hónappal későbbre. Végül is, csak két honap, nem?
2022. jún. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem ér annyit ez a két hónap, hogy rossz szájízzel induljon a babavárás.
2022. jún. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
80%

"hiába mondtam hogy neki nem jelentene semmit sem nem lenne korlátozva a nyara."


Nem a fenét. Eleve nem tudnál 100%osan részt venni a lagzin, lehetne magyarázkodni hogy miért nem iszol, miért nem táncolsz, miért vagy fáradékony. Ugyanez a nyárral. Se strandolás, se kirándulás a hőségben, se repülés, hanem fekvés a szobában álló nap, émelygés - hányás meg m inden jó.

Nem gondoltad ezt te át.

Nyugodtan várj 2 hónapot, semmiről nem fogsz lemaradni.

2022. jún. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

"Nem szívesen élek vissza a bizalmával, de szerintem ha össze is jönne ez a pár hónap ide vagy oda már mindegy..."


Te magad is írod. Ez a pár hónap már mindegy. Hát akkor legyen neked is mindegy, és tartsd be, amit a párod kér. Két-három hónap nem a világ vége.

2022. jún. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
19%
Ha úgy vesszük, akkor sose alkalmas, mert ha augusztustól próbálkoztok és sikerül, akkor a baba februárban születik és mire itt a következő nyár, még nagyon pici lesz, nemigen lehet vele olyan nagyon élvezni a nyarat. Csupa csupa kifogás a férjed részéről.
2022. jún. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!