Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen fiú nevet adnátok a...

Milyen fiú nevet adnátok a kisbabátoknak ami nem régimódi, de nem is a mostani divat?

Figyelt kérdés

Lassan szülök, de még nem találtunk olyan nevet ami tetszene.

Nem tetszenek a régi nevek, se a mostaniak. Az ismerőseim gyerekei között is annyi Zalán, Noel, Dominik, Máté, Bence, Benett meg ezekhez hasonló van.

Hiába néztem listákat egyik se fogott meg igazán. :( Persze lány névből rengeteg van ami tetszik.:/


2022. jún. 12. 11:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha a 2.gyerekem fiú lett volna, a Roland, Botond, Balázs lettek volna a befutó nevek. De lányom lett 😅
2022. jún. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
87%
Endre. Tetszik hogy a becézése Bandi. A másik favorit az Armand.
2022. jún. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Derjaderja ***** válasza:
81%
Ádám, Bálint, Csaba, Dénes, Ervin, Frigyes, Gábor, Iván, Imre, László, Mátyás, Nándor, Péter, Pál, Róbert, Tamás, Zsolt
2022. jún. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
90%

András, Ábel, Csanád, Dániel, Leó, Roland, Simon…


én meg pont úgy voltam vele, hogy fiú névből akármennyit tudtam volna választani, erre lányunk lett 😅

2022. jún. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
36%
Vince Miron volt a terv, ha fiú lett volna.
2022. jún. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Márk, Gergely, Richárd, Erik
2022. jún. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
83%

Emil

Antal

Lóránt, Lóránd

János

Márton

Bálint

Mór

András

Albert

Alfréd

Mihály

2022. jún. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
84%

Bendegúz (Bende, Bendus, Bendi)

Barnabás (Barnus, Barni)

Simon (becézni sem kell olyan szép) - nekem ez nagy kedvenc volt, de a férjemnek nem tetszett :D

2022. jún. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Ábel, Félix
2022. jún. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
14%

Azért lásd be, hogy hülyeséget írtál és hülyeséget kérsz. Ne legyen régies, de ne is legyen divatos. Hát egy név vagy ki van menve a divatból, vagy divatos, vagy majd az lesz. Nem ez alapján kellene válogatni. Az meg ciki hogy egy sem fogott meg a több ezer választható névből. MTA adható férfi nevek listáját keresd. Addig pörgesd a neveket egyesével a fejedben, akár vezetéknévvel együtt, míg egy meg nem ragad egy-kettő De eleve ott van apuka is, talán neki tetszik is valami.


Nekem tetszik most a Benedek, Marcell, Szabolcs például. Ezek közül fogok választani ha fiam lesz. Esetleg tényleg magyaros nevek. Hunor, Zétény, Nimród stb.

2022. jún. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!