Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi értelme a neves kérdéseknek...

Mi értelme a neves kérdéseknek, van olyan lány név amit nem szoktak itt leszólni?

Figyelt kérdés
Vannak ezek a x y lány névről mi a véleményed, vagy melyik tetszik kérdések és ahogy látom főleg amikor egy csomót felsorolnak még ha tök átlagosak is, néhány válaszolónak mindegyikre van valami negatív jelzője pl.-zsidó név, kutyanév, tucatnév, vagy erőltetett gúnyolásokat írnak amik max az ő fejükben van. Vagy a felsoroltakból egyik sem tetszik neki és valami mást ajánl ami lehet a kérdezőnek nem tetszik. Néha elgondolkodok mi értelme ezeknek a kérdéseknek, mert hiába van olyan név ami soknak tetszik ha egy valaki szerint gáz meg az lenne a lényeg hogy a párnak tetszen a név, mit tudnak kezdeni 10 véleménnyel ha vegyes vagy legtöbb negatív, választanak mást? Mi van ha arra a névre is ugyanez lesz a reakció? Van egyáltalán olyan név amit itt nem szoktak leszólni, hanem inkább sokaknak tetszik, nincs vele gond ilyesmik? Magyar lány nevekre gondolok. persze fiú nevek kérdéseknél is ugyanez lehet, de most kifejezetten lány nevekre kérdezek. :) Nektek mi a véleményetek erről?

2022. jún. 21. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Mindenkinek más az ízlése, ezért nincs olyan név, ami mindenkinek tetszene.

Aki nem bírja a kritikát, az ne tegyen fel ilyen jellegű kérdést.

Ennyi...

2022. jún. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Ne úgy képzeld el, hogy emberek százai írják ezeket a válaszokat.

Többnyire csak pár, mindig ugyanaz az ember ír választ egy-egy ilyen kérdésre. Kutyanevezni például egyetlen véglény szokott itt, de az tényleg minden névre rányomja a kutyanév bélyeget. Szerintem az összes ismerőse kutya 😅

2022. jún. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem meg megkérdezni felesleges, vagyis engem nem érdekel ismeretlen emberek véleménye a gyerek neve kapcsán, sőt, a családé sem érdekelt. 😅
2022. jún. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem pont ezért semmi értelme ezeket megkérdezni itt. Már csak azért is leszólják, nehogy csak pozitív kommentek legyenek.
2022. jún. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Nem is értem a véleménykérdéseket. Kinek számít mit gondolnak mások? Ha nekik tetszik az a név, adják. Hát nem tök mindegy, hogy egy random idegen mit gondol?
2022. jún. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

2.ez tényleg igaz, most is emberek kategóriában valaki kérdezte a bernadett nevet és első válasz az volt hogy kutyának szép...Én még soha nem hallotam volna negatív jelzőként hogy kutyáknak való név, egyedül itt a gyakorin hallottam először és meg is lepődtem...akkor az ő válaszát nem kellene komolyan venni, csak szórakozik? Szinte ez olyan hogy az összes mta-s listát meg lehet vele kérdezni és mindenre benyomná a kutyanevet?


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__1179..

2022. jún. 22. 14:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Az Annát talán nem piszkálják
2022. aug. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!