Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Luca névről vélemények?

Luca névről vélemények?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy külföldön a férfi párja Luca (Luká), de nincs kőbe vésve, hogy tényleg kifog menni de ha ki is menne szerintem akkor sem lenne gáz. Múltkor metrón hallottam néhány lányt beszélgetni és egyikük Luca volt, onnan tetszett meg a név és azóta fejemben van. Egyik sorozatban is volt egy Luca, teljesen rá illett. De ritka szerintem, vagy gyakori? Akit Lucának hívnak, volt már valami negatív amit úgy mondtak ha meghallották nevedet? Meg felnőttnek is helyt áll, ez nem olyan tipikus baba név. Légyszi normális véleményeket írjatok.

2022. jún. 23. 19:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem nagyon szép, hagyományos és mégsem tucat név.
2022. jún. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem nem rossz. Bár rengeteg Luca névhez kapcsolódó kérdés van itt gyakorin is... szóval lehet a jövőben rengeteg Luca lesz...
2022. jún. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
79%
Már most minden második kislány Luca...
2022. jún. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Óvodák mellett megyek el minden nap, sok kislány nevét hallom de talán 1x hallottam egész évben hogy luca, többet hallottam az annát, zselykét ilyesmiket. Szóval meglep és vagy 3 óvóda mellett.
2022. jún. 23. 19:55
 5/18 A kérdező kommentje:
8.Nem...
2022. jún. 23. 20:09
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sosem tetszett. A Luca naphoz csomó boszorkányos népi hiedelem kötődik. Nekem mindig ez ugrik be.
2022. jún. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik. De tavaly az 5. leggyakrabban adott név volt, szóval kifejezetten gyakori lesz a korosztályában.
2022. jún. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
14.nekem is néha de eltudok vontatkoztatni tőle. :)
2022. jún. 23. 20:44
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik, aranyos,kedves hangzása van de van benne mégis valami vaganysag is. Viszont a gyakorisága miatt csak ritkább keresztnevhez választanám.
2022. jún. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
87%
Szép név, de én nem adnám, mert szerintem is borzasztoan gyakori, kapasbol 15ot fel tudok sorolni a környezetemben, plusz a munkámbol adodoan is nap mint nap nagyon sok gyerekkel találkozom, vagy gyerekadattal, ott is tapasztalom, hogy nagyon gyakori név
2022. jún. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!