Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A júliusi Pride-ra ajánlott...

A júliusi Pride-ra ajánlott kivinni gyerekeket?

Figyelt kérdés

A szervezők törekednek rá, hogy az alábbi esetek ne ismétlődjenek meg?


Montreal Pride 2019:

[link]


Budapest Pride 2021:

[link]


2022. jún. 28. 12:48
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
57 szavazat
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
32%
Attól függ, mi a célod azzal a gyerekkel. Ha az új, minél nagyobb lmbtq generáció kinevelése a cél, akkor igen😃.
2022. jún. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
Hát, én inkább az egészséges lelki fejlődést céloznám meg :)
2022. jún. 28. 12:55
 3/41 anonim válasza:
54%
Látszik a kiscsajon hogy milyen mély lelki sebeket okozott neki a találkozás... jah nem
2022. jún. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim válasza:
55%
Persze. Nyugaton a Pride a legnagyobb buli. Nem tudom mit kell ebböl gondot csinálni.
2022. jún. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
77%
A budapest prideos képhez van esetleg egy cikked is? Mert sokszor előfordul, hogy külföldi fotókat raknak ki, csak hogy provokálják az embereket...
2022. jún. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim válasza:
76%

Egy gyereket nem fogja érdekelni, egy gyerek olyan, amivé a szülők és a társadalom gyúrja. Ha egybites, primitív szülőkkel "áldja meg" a gyereket a sors, nagy rá az esély, hogy a gyerekből is az lesz.

A tudomány még nem bizonyította be ellentétben a bivalyalsóbasznádi sarki kocsma proliegyletével, hogy az LMBTQ tartalmak akármilyen irányban megváltoztatják negatív irányba egy gyermek gondolkodását.

2022. jún. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
27%

#6

Annyit is írhattál volna, hogy a pedofilokat támogatod, minek ilyen nagy körítés?

2022. jún. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
82%
Most hogy jön ide a pedofília? Semmi köze a pridehoz..
2022. jún. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim válasza:
78%
#7 Egy bizonyos agyi kapacitás alatt, ami elég alacsonyan van, valóban ez jöhetett le a válaszból, de ha több ujjad van, mint IQ-d, akkor rájössz, hogy megközelítőleg sem ezt írtam. Provokálásnak mindenesetre tökéletes volt.
2022. jún. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
70%
Inkább vidd be a parlamentbe a legnagyobb Pride-ot mégis csak ott láthatja. A kormánypárt a legnagyobb LMBTQ csoportosulás az országban, ez a holdról is jól látszik. Szájer Józsi voltam. 😁👍❤️
2022. jún. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!