Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisfiamnak reggeltol meg itt...

Kisfiamnak reggeltol meg itt ott verzik auz ujja miutan elvagta... Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok, tanacsra lenne szuksegem. Kisfiam reggel elvagta az ujjat, az apukaja vigyazott ra, es valahonnan megszerezte a hantot. Azt hittem infartot kapok...... Igy elvagta az ujjacskajat nem veszes, de nem is feluleletes. Elegge verzett is, de meg most is van ha oda vagja, mert ugye meg kicsi 15 honapos, akkor megindul egy kicsit a ver... Ugyh egesz nap levan e miatt ragasztva, szerintem az se jo ha nem szellozik... De nemrusom mit kellene meg. Gondolkodtama keszultsegen, de hat..... Most 3 orat varni e maitt. Nemtusom na. Mit tanacsoltok?



Koszi


2022. júl. 1. 16:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

De, le kell ragasztani. Majd eláll. A sebgyógyulás mindenképp megindul.

Mi az a "hant"?

2022. júl. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem magyar szerintem a kérdező. Nem lesz semmi baj. Akkor lenne baj, ha dőlne belőle a vér. Betadinnal vagy alkohollal le kell fertőtleníteni és kész.
2022. júl. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
😆😆😆 Istenem, de bena vagyok. 🤣🤣 Amivel hantjuk a zoldseget 😅
2022. júl. 1. 16:59
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hántó. Tiszta sebet nyugodtan le lehet ragasztani, jobban gyógyul ha nem akad bele semmibe, nem dörzsölődik semmin.
2022. júl. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Alkolhol nagyon csìpnè, betadin jobb rà.
2022. júl. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Ragaszd le, nem kell szellőztetni. Pont az a jó, ha nem megy bele a kosz.
2022. júl. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy én is elvágtam a hámozóval a kezem egyszer, ovisként. Anya azt gondolta, nyugodtan próbálkozhatok vele, azzal nem tudom megvágni magam. Hát de. De szerintem ez az élet rendje... (Az volt a baj egyébként, hogy kicsi volt a kezem. Nem tudtam úgy hámozni, ahogy anya szokott. Próbálta magyarázni, hogy kell, én próbáltam értelmezni, és ebből lett a rossz módszer. A saját gyerekemnek nem magyarázni, hanem mutatni fogom, és azt mondommajd neki, úgy csinálja, ahogy biztonságosnak érzi.)
2022. júl. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Fertőtlenítsd le, ragaszd le kész. Holnapra kutya baja lesz. Ilyen sérülések hidd el egyre gyakoribbak lesznek :D
2022. júl. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszi szepen mondenkinek, csak megijedtem h rggeltol verzett 🤦🏻‍♀️ most mar jo vegre. :)
2022. júl. 1. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!