Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Más friss szülő is tapasztalt...

Más friss szülő is tapasztalt ilyet?

Figyelt kérdés
Férjemmel mindketten átéltük éjjel, hogy félálomban amikor a másik arcára néztünk, akkor újszülött gyerekünk arcát láttuk a párunk arca helyén. Többször is volt már ilyen, szinte minden éjjel egyikünknél. Létezik hogy az agyunk tudatalatt ennyire a gyerekre van fókuszálva? Furi kérdés de kíváncsi vagyok más is tapasztalt e hasonlót, érdekes hogy mindkettőnknél ez van 😁
2022. júl. 4. 18:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem. Azt viszont igen, hogy mindketten alvást színlelünk,de találkozik a tekintetünk, amikor kelni kellene a gyerekhez 😆 😀😃🙂🙃
2022. júl. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem volt ilyen. Bár én magamról se tudtam/tudom h ki vagyok mikor éjjel kelni kell 😅
2022. júl. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi ilyet nem tapasztaltunk.
2022. júl. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Nekem volt ilyen még a kótházban, mikor párom jött látogatni. Annyira hasonlított rá.
2022. júl. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
2 gyerekünk van. 1x nem volt ilyen. Pedig a fiunk kiköpött apja, a lányunk meg totál én
2022. júl. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem volt ilyen. És szerencsére fordítva sem. Infarktust kapnék, hogy benézek a kiságyba és a férjem arcát látom a kislányom testén 😂

Ja, és az 1-es válasz nagyon tetszett 😂

2022. júl. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%

Az egyes nagyon jó. És milyen igaz! :D

Nálunk ilyen nem volt, olyan viszont rendszeresen, hogy azt hiszem ráfeküdtem. A férjem egy hete kezdte, minden második este vagy arra riad fel, hogy az ő kezében volt és hova lett, vagy ma pl. arra keltem, hogy hajnalban hámozta ki a kispárnát a kezeimből és lökdösött arrébb, mert amikor elaludt, még köztünk aludt a kislányunk és akkor meg már én aludtam ott. Ha már mélyen alszik a baba, be szoktam tenni a kiságyába. Így volt ez most is. :)

De egyébként én amióta megszületett sokkot kapok néha. Sokszor úgy kelek, hogy basszus ugye nincs benne a "csomagban", amit ölelgetek, félig rajta fexem (párna, takaró göngyöleg). Úgy képes vagyok magamhoz szorítani ilyeneket szülés óta, hogy félálomban tényleg ijesztő sokszor.

Gondolom a fáradtság teszi....

2022. júl. 5. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nem. De mivel teljesen szétfolynak az esték a fejemben, olyan van, hogy már azt se tudom visszaraktam e már a kiságyba vagy még nem, és elkapom felriadva férjem karját, ha vécére menne, mert jajj a gyerek leesik.
2022. júl. 5. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!