Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek egy gyereke van és nem...

Akinek egy gyereke van és nem akar többet mivel rázza le azokat akik kérdezgetik mikor lesz testvére?

Figyelt kérdés
7 éves lesz a fiam, de még mindig van aki megkérdezi, sőt mondja is, hogy de kell testvér. Miért szégyen az ha valakinek egy gyerek is elég??
2022. júl. 15. 14:47
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Megmondom, hogy nem lesz. Nem szégyen, az a szégyen, hogy van valaki ennyire pofátlan, hogy ilyesmibe beleszól.
2022. júl. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
én elgondolkoztam már ezen, hogy mit fogok mondani ha olyanok kérdezik akiknek amúgy sincs hozzá közük.. vagy azt mondom hogy még gyakorolunk a párommal, vagy egy számára (is) kellemetlen dolgot fogok bedobni, hogy nem lehet több gyerekem vagy nem jön össze vagy valami, hogy eszébe se jusson megkérdezni még 1x.. de lehet szimplán vmi kellemetlen kérdéssel kellene visszavágni, vagy kerek perec megmondani hogy semmi közöd hozzá, majd ha esetleg meggondoljuk magunkat és úton lesz tudni fogsz róla...
2022. júl. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Ezzel: " 1 gyereket szerettem volna".
2022. júl. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Nekem 2 lányom van és mindig azt hallgatom,hogy kell egy 3. fiu. Soha sem elég az embereknek ami van! A lányok 9 és 12 évesek.
2022. júl. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%

Nekem a kedvencem, mikor mondom h egy eleg, nem szeretnenk tobbet erre:


Jooo majd ugyis jon a kisteso egyszer/ majd meggondoljatok magatok



...... mibaja az embereknek? :D

2022. júl. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Hát én pl most azt mondanám hogy hülye vagy? Ebbe a világba? Fizeted? :p
2022. júl. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
44%
Elgondolkodnék a helyedben, hogy miért mer neked bárki ilyen kérdést feltenni. Tőlem soha senki nem kérdezte meg, ahogy más magánügyemmel kapcsolatban sem kérdezgetnek.
2022. júl. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%

Ez ugyanolyan, mint amikor megkérdezik, miért nincs gyereked? Egyik utálatosabb, mint a másik.

N

2022. júl. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%

Én elsőre és másodikra elmondom a valós indokot. Aztán utána csak szórakoztatom magamat:


- Majd jövőre, ha lesz olyan ovis/osztálytársa, akit szívesen hazahoznék.


- Volt, csak meguntuk és eladtuk, újat meg még nem találtunk.


- Dehát van! Ott ül mellette, te nem látod?!


- Én megszülöm, te felneveled?


- Nem lesz. Na és neked mikor lesz lapos hasad/házad/autód/stb-d?


- Volt, csak elszökött, mert megunta a házimunkát.

2022. júl. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon egyszerűen azt kell mondani, hogy: SEMMI KÖZÖD HOZZÁ! Nem értem, hogy a 21. században miért nem lehet felfogni, hogy a gyerekvállalás magánügy.
2022. aug. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!