Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kis gyermekeseknél volt ilyen?

Kis gyermekeseknél volt ilyen?

Figyelt kérdés
Van egy közel 3 éves kislányunk. Mindene az apja, tudom, hogy engem is nagyon szeret, de ezt akkor mutatja csak ki amikor az apukája dolgozni van. Amint az apukája haza jön, Ő a mindene csak vele akar lenni. Nem hiszem, hogy azért van mert keveset látná mert rengeteg szabadnapja van a férjemnek, sokat van itthon. Nekem nem is igazán fogad szót, nem azt mondom, hogy egyáltalán nem, vagy kétszer kérnem kell mire szót fogad. Az apjának meg azonnal, sőt az apja van, hogy erélyesebben szól neki és mégis szinte rajong érte. Ha én próbálok vele programot kitalálni nálam inkább meséznek vagy hagyja, hogy színezzek vele az apjával meg főzőcskézik ( vacsorát készítenek, de nem unja meg és hagyja ott). Sokaknak már szemet szúrt mennyire "apás". A férjem szerint mindent jól csinálok, azt meg nem érti mi különlegeset tud Ő, mondta, hogy kapcsolódjak be közéjük, de akkor sem érzem, hogy a lányom másképp vselkedne. Ez másoknál is volt így?

2022. júl. 16. 21:01
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
95%
Kár nagyon aggódni emiatt. Minden rendben lesz, ez sajnos ezzel jár, megesik Fel a fejjel. Fontos vagy az életében.
2022. júl. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális. Te vagy az elsődleges kötődési pont, tehát veled érzi, hogy bármit megtehet :) Normális az életkorából adódóan.


Attól még imád téged :)

2022. júl. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor hallani ilyet, de nálunk pl. a lányom (2 és fél) épp engem, az apját hajlamos levegőnek nézni, pedig az elmúlt 2 évben otthonról is dolgoztam nagyrészt, illetve ahol tudtam, munka után, előtt, alatt besegítettem. (Értem, hogy fontos az egyenlőség, de ha az embernek teljes állása van, akkor hétköznap csak besegíteni tud)
2022. júl. 17. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Ez persze, hogy így van, szerintem szinte mindenhol.


Hiszen téged mindig lát, te vagy vele, az apját meg csak miután hazaért a munkából.

Semmi baj, attól téged is szeret, csak másképp.


Apáért én is rajongtam, még akkor is, amikor erélyesebben szólt rám, mert hülyeséget csináltam.

2022. júl. 17. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Mintha csak rólunk írtad volna, a nagyobbik lányom pont ilyen volt (azért csak volt, mert az apuka sajnos lelépett, amikor 15 éves volt a lányom, azóta teljesen megváltozott a kapcsolatuk). A kisebbik lányom viszont nagyon anyás, mindig is az volt.
2022. júl. 17. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

Minden kislány apás. Pont.


Üdv 3 kislány anyukája. 🙄😂

2022. júl. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!