Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ábris név szerintetek milyen?

Ábris név szerintetek milyen?

Figyelt kérdés

2022. júl. 19. 11:34
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
40%

Nyilván nem. De a beteg kisgyerek fog beugrani róla. Mint sokaknak az összes Zentéről.


Vagy mint az összes Medoxról, hogy na mégegy hülye aki celebeket majmol.

Anyósom következetesen Mazsinak nevezi a gyerekünket. Úgy Ja beszél róla másik előtt. Egy szomszédja már meg is kérdezte tőlem, hogy Berkiék után lett mazsi??

Én meg nem győztem magyarázkodni, hogy dehogy, nem ez a neve.

2022. júl. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
81%

"De a beteg kisgyerek fog beugrani róla. Mint sokaknak az összes Zentéről."

És az miért baj, ha valakinek az SMA-s Zente ugrik be a névről?

Amúgy meg egyre elterjedtebb név, vagyis egyre több ember ismer ilyen nevű gyereket, nekik nem feltétlenül a beteg kisfiú ugrik be róla, és ha valakinek igen, akkor mi van? Nyilván azért adták a szülők ezt a nevet, mert tetszett nekik.

Mazsi... nekem pl. fogalmam sincs, hogy melyik celeb gyerekének mi a neve, nem is olyan körökben mozgok, ahol ez téma lenne, de ha valaki ilyennel jönne, maximum néznék értetlenül vagy röhögnék egyet, nem különösebben érdekelne.

Az Ábrisról nekem Gárdonyi egyik írása ugrik be, volt egy ilyen nevű tanítványa.

2022. júl. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
42%

Nem értünk egyet.

Nem baj. Engem zavarna, ha az én fiamról egy súlyos beteg kisgyerekre asszociálnának, téged nem. Ízlés kérdése, azon meg felesleges vitatkozni.

2022. júl. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
81%
Ha a 14-es kommentben is így fogalmaztál volna (gondolom, hogy azt is te írtad), akkor nem lett volna semmilyen vita.
2022. júl. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
48%
förtelmes
2022. júl. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem szép név.
2022. júl. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz név, kicsit szokatlan, de teljesen szokható, vállalható.
2022. júl. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, honnan jött ez a név neked? Hol talalkoztal vele?
2022. júl. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
28 ismerek egy fiút ezzel a névvel. Miért? Miért érdekel?
2022. júl. 20. 11:25
 30/34 anonim ***** válasza:
100%

Azért kérdeztem, mert mindig érdekel, hogy aki egy kicsit szokatlanabb nevet akar adni a kisbabájának, az hol találkozik vele.

Egyik általában ez, amit te írsz, hogy másik kisgyereket hívnak így.


Ahhoz mit szólsz, amivel kapcsolatban vita alakult ki, azaz, hogy egy ismert beteg kisgyereket is így hívnak? Zavarna ez a névadasban?

2022. júl. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!