Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy viszonyul a volt férjed...

Hogy viszonyul a volt férjed szeretője a gyerekeitekhez? Ti hogy viszonyultok a férjetek szeretőjéhez?

Figyelt kérdés

2022. júl. 21. 10:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Ha elváltatok, ők meg együtt vannak, akkor nem szerető.
2022. júl. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De a szeretője volt.
2022. júl. 21. 10:36
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Nem sikerült feldolgozni?
2022. júl. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%

Sose voltam a szeretője, mert azután ismerkedtünk meg, miután elköltözött otthonról.

Két gyereke volt, az egyik 3, a másik 7 volt mikor megismerkedtünk (ma már 10 és 14 a felállás). Eleinte nagyon pozitív voltam. Próbáltam kapcsolódni hozzájuk. Egyre inkább kiderült, hogy nem passzol a személyiségünk, nagyon nem. Így nem erőltettem a kapcsolódást, de egy közepesen jó viszony kialakítása volt a cél. Ez ideig óráig ment, amíg minden az ő szájuk íze szerint volt. Amint lettek a mi otthonunkban is szabályok, amik szigorúbbak voltak az exnél lévőnél (pl. Megszüntettük a finomságos fiók bármikori nyitogatását, csak ebéd után lehetett, 1 óránál többet nem telefonozhattak nálunk), elkezdtek befeszülni. Én lettem a bűnbak. Vállalom. Az is baj lett, ha felhívtam a figyelmet egy-egy problémára velük kapcsolatban, pl hogy hogyan lehetne az önállóságukat és az önbizalmukat fejleszteni. Az mindig érdekelt, hogy boldog felnőttek legyenek majd, ennek érdekében emeltem mindig szót, ha valamit észrevettem. Viszont szélmalomharc volt ez. Én elengedtem a velük való minden kapcsolódást. Amikor idejönnek jópofát próbálok vágni, megfutunk kötelező köröket, de semmi egyéb. Megpróbálom, hogy a lehető legkisebb vizet zavarjuk egymás életében.


(Aki nem lát rá az életünkre, az relevánsan megnyilvánulni sem fog tudni róla 😏)

2022. júl. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
(a kérdés az volt, hogy a férjem új párjaként, hogy viszonyulok a gyerekeihez. Én leírtam. A kérdésre hasznos választ adtam. Nem az a kérdés, hogy kinek tetszik ez, ki szerint helyes, ki ítél el egy bekezdés alapján, akik lepontozgatnak, azok jöhetnek 7/24be hozzánk)
2022. júl. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%

Ha a volt férjed, akkor már nem a szeretője, akkor sem, ha anno az volt.

Ha normális a gyerekemhez és nyitott, akkor nem lenne problémám vele, a sértett hiúságomon meg uralkodnék.

Igen, voltam ebben a helyzetben anno 9 éve, azóta már ők sincsenek együtt, de nem az én ellenszenvem miatt nem lett jó kapcsolata a gyerekkel, tett róla saját maga.

Az exem mostani párját kifejezetten kedvelem és mondom, az előző ( akkor szintén szeretősdiből induló) kapcsolatával sem lett volna bajom, ha normális lett volna a "jelölt", attól még, hogy nyilván kellett idő adaptálódni és feldolgozni a történéseket.

2022. júl. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
38%
#6 de egy megcsalt nő szemében akkor is szerető marad a nő.
2022. júl. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mit gondol magába, mert sosem beszéltünk, nincs is hozzá kedvem. Az exem hozza-viszi a gyerekeket. A gyerekek azt mondták, kedves, de nem igazán foglalkozik velük, nincsenek ráhagyva sosem. Sokszor nincs is ott, mert ők is mennek ide-oda rokonokhoz. Neki is van gyereke, vele jóban vannak a mieink, mert azonos nemű, hasonkorú. Az exem részéről inkább volt háborúság, mikor nekem is lett új párom mindenre rá egy évre. Akkor folyton ellene hangolta a mieinket, faggatta, nekem szidta, meg pszichológust követelt, azok meg mindig meg voltak kerülve pár napig az apás hétvégék után. Aztán hálistennek lenyugodtak a kedélyek. De komolyan volt pár hónap, hogy azt hittem, verekedés is lesz, ha találkoznak véletlen, totál féltékeny volt, káromkodott, ajtót csapkodott, hogy én milyen erkölcstelen vagyok... Mintha válás után még hozzá kellene tartoznom talonban :D Mindenesetre a nőjét ezek után én nem irigylem.
2022. júl. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
64%

Egy ismerősömet a férje 2 éves gyerekkel hagyta ott egy másikért.

A gyereknek meg is tanította, hogy majd megy apával a "ku.vanénihez". Mint egy nevet, úgy használta a gyerek ezt sokáig.

Az új nő tűrte, sosem rendezett jelenetet, és az apának sem engedte. Kb. a gyerek 5-6 éves volt, amikor már rájött, csúnya szót használ, és többé nem mondta neki, de az anyja előtt szépen eljátszotta, hogy utálja a mostoha anyját. Aztán 18 évesen otthagyta a gyűlölködő anyját és elköltözött az apjáékhoz.

2022. júl. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Mi csak elettarsi kapcsolatban éltünk,mikor még együtt voltunk már megvolt titokban gyermekeim apjanak az új kapcsolata,akkor még szerető formában.3 gyermekünk van,én nem viszonyultam sehogy hozzá,de mikor a gyermekeim apja hívott a gyermekkel kapcsolatban,akkor hallottam a háttérbe,hogy megint a k*rvával beszélsz.A gyerekeim nem szeretik,de nem mondják neki mikor ott vannak.Az oka az alkohol,mert mióta együtt vannak az apjuk is iszik.A gyerekeimhez a jelenlétemben jól viszonyul,de szerintem akkor sincs probléma mikor nem vagyok jelen.De en nem k*urváztam le,nekem is lett kapcsolatom,ferjhez mentem gyermekeim ugyanúgy szeretik a nevelőapjukat mint a vér szerintit.
2022. júl. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!