Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy viszonyul a volt férjed...

Hogy viszonyul a volt férjed szeretője a gyerekeitekhez? Ti hogy viszonyultok a férjetek szeretőjéhez?

Figyelt kérdés

2022. júl. 21. 10:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
83%

Hat amikor az insta-ra posztolt h lanyaim, az nem esett jol, plane h a kicsivel voltam terhes amikor osszejott a ferjemmel, maskulonben halas vagyok neki h nem gyulolte a gyerekeket es igyekezett legjobb tudasa szerint ellatni oket a lathatasok alatt. Azota mar nekik is van 2 es el is valtak, epp nemreg szervezkedtunk egy kicsit kozosen h mit adjunk a gyerekek neveben az apjuk szulinapjara. Igy is lehet.

Barinok nem leszunk, de a lelkemet es a gyerekeket sosem akartam mergezni utalkozassal.

2022. júl. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
96%

Én exfeleségként írok tapasztalatot. 14 volt a lányunk, amikor a férjemnek szeretője lett, és pár hónap múlva el is költözött a nőhöz. Nos, nem tagadom, az elején nagyon durva volt a helyzet, én egyiküket sem akartam látni, a férjemmel csak a legszükségesebbeket beszéltük a gyerekkel kapcsolatban, ha muszáj volt, amúgy kerültem minden kontaktot. Pár hónapig a lányom nem akart találkozni az új nővel, aztán belement, és egész jól sikerült a találkozó, ami persze nekem borzasztóan rosszul esett, de nem tudtam mit tenni, el kellett fogadnom. Mai napig rossz látni néha, hogy mennyire jól érzik magukat hármasban, közös programok, stb., de mostmár látom, hogy szerencsés vagyok, mert olyan nő is lehetne, aki sz*rik a gyerekre, nem foglalkozik vele, vagy arra bíztatná az apját, hogy ne foglalkozzon ennyit a gyerekkel, beleszólna a gyerektartásba, stb. Nincsenek ilyen dolgai. Nekem fel kellezz dolgoznom ezt az egészet, nem mondom, hogy könnyű, de próbálom úgy felfogni, hogy a gyerekem nyert egy új barátot, akivel jól érzi magát, én pedig kaptam egy esélyt, hogy egy rossz házasság után új életet kezdjek.

Veled mi történt kérdező?

2022. júl. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!