Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A gyerekeitek fejére szoktatok...

A gyerekeitek fejére szoktatok kapucnit húzni? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés

Anyukák és apukák írjanak elsősorban hiszen az ő véleményükre vagyok kíváncsi.

Arra lennék kíváncsi, hogy ha húztok sapkát a fejükre akkor szoktatok arra még 1 kapucnit akár több réteg kapucnit is a fejükre húzni? Ha igen miért?

Hiszen a sapka védi az egész fejüket így miért kell még arra húzni 1 vagy több réteg kapucnit? A kapucnit beszoktátok tépőzárazni az arcuk előtt vagy a zsinórt össze húzni a kapucnin és bekötni? Olyan szülők is írjanak akik nagyon beöltöztetik a gyereküket akár több réteg kapucniba amit össze húznak és bekötnek.

Csupán kíváncsi vagyok, hogy miért.


Kérem a leszólásokat kerüljétek.

(Anyuka vagyok)



2022. jún. 22. 19:27
A kérdező szavazást indított:
Igen akár több rétegben
Igen a sapkára kötelező a kapucni
A kapucnit kötelezően össze húzom és bekötöm neki
Nem
21 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
És ez a kérdés 35 fokban jutott eszedbe???
2022. jún. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
Ha a sapka nem vízhatlan, de a kapucni igen és esik, akkor.
2022. jún. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira jeges viharos szél fúj, hogy magam is ráhúzom a kapucnit a sapkámra, akkor a gyerekkel is megteszem. Ha ömlik az eső, akkor rászólok, hogy kösse be az esőkabáton a madzagot, mert lecsúszik a fejéről különben, és semmi haszna. Sima teleken elég a sapka.
2022. jún. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha az időjárás megkívánja akkor igen
2022. jún. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
A kapucni sapka nélkül miért nem merül fel? :D
2022. jún. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
5, felmerül, de ha eleve rajta van a sapka, és elkezd esni az eső, nem rángatom le a fejéről a sapkát, hanem ráhúzom a kapucnit.
2022. jún. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Persze! A kérdezőnek szántam!


5 voltam

2022. jún. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy adunk-e kabátot a gyerekre, ha már van rajta pulóver...

Ha olyan az időjárás, miért ne adnánk rá kapucnit is? Ha meg nem olyan, miért adnánk?

Hogy egy adott időjárás ki szerint meleg, ki szerint hideg, az persze teljesen egyéni, ezért van az, hogy adott időjárási körülmények között fogsz látni olyan gyerekeket is, akik kapucniban vannak, meg olyanokat is, akik nem.

Tényleg nem tudod elképzelni az indokokat anélkül, hogy leírnánk?

- mert hideg van

- mert esik az eső

- mert fúj a szél

- a fenti három valamilyen kombója

- mert uszodából jövünk, így még hajszárítás után is nyirkos lehet a gyerek haja, ezért extra nagyon vigyázunk, nehogy megfázzon

- mert úgy tetszik nekünk és/vagy a gyereknek

- semmi közöd hozzá :)

- stb.

2022. jún. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szoktam kapucnit rakni a sapkára, ha olyan az idő. Nagy szélben, vagy ha nagyon hideg van jobban véd. A tarkót is védi, nemcsak a fejét. Akkor is kell ha csepeg az eső és vízhatlan a kapucni. Akkor is ha uszoda után elérünk a kocsiig. Meg akkor is ha a gyerek épp szeretné, mert rajtam is van. Nemm húzom össze a madzagot, akkor is a fején marad. Ha nincs rajta sapka, csak akkor csúszkál el a kapucni, akkor kicsit húzok a madzagon ne kelljen igazgatni folyton.
2022. jún. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kapucnis fétis.😂
2022. jún. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!