Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki hogy dolgozta fel hogy...

Ki hogy dolgozta fel hogy fiút akart, de kiderült hogy lány lesz a baba?

Figyelt kérdés
Ki hogy tudta ezt feldolgozni? 30F

2022. júl. 21. 14:06
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
91%
Én is elöször (a legnagyobb titokban) reménykedtem, hogy fiam lesz, de aztán annyira imádom, a kislányomat, hogy nem is tudom elképzelni, hogy miért voltak korábban ilyen gondolataim. 39F
2022. júl. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
97%

Akinek ilyen erős elvárása van egyik nemre, az még nem érett a gyerekvállalásra.

Én világ életemben csak kislányt akartam. 2 éve értem el oda, hogy igazából mindegy csak gyerek legyen. Innentől tudtam, hogy elég érett vagyok rá.

2022. júl. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
97%
Akinek az feldolgozandó probléma, annak ezt pszichológussal kell megtennie, mert nem csak erről van szó, hanem egészen mély, esetleg transzgenerációs dolgok húzódnak a háttérben.
2022. júl. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
90%
Hát.. Én is fiúnak “szurkoltam” és az is lett, de ha kislány lett volna is borzasztóan örültünk és vártuk volna. A “feldolgozás” valóban erős kifejezés. Az is örömhír lett volna és akkor is mosolyogva öleltük volna meg egymást. Nyilván az elejétől úgy álltunk hozzá, hogy bármi lehet, de őszintén kisfiúnak drukkoltam. Ha ettől éretlen vagyok hát legyen.
2022. júl. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Egy apukat ismerek, akinek ahogy nőtt a lanya aki karakán vagány minden pasit kicselezo leolto liscsaj lett, akkor ugy ment is neki
2022. júl. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
*kiscsaj
2022. júl. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
0%
Nehezen
2022. júl. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Apám 28 év után sem tudta teljesen. Rá is ment a kapcsolatunk, mert attól, hogy nem beszélünk erről nyíltan, még gyerekként sem voltam hülye.


Én már úgy választottam a férjemet, hogy ezt (és pár más hasonló infantilis dolgot) a saját gyerekemnek sose kelljen átélni.

2022. júl. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
97%
Fú Te... Ha mondjuk hiányzik a lába vagy keze stb... Azt kell feldolgozni. Fiú vagy lány oly mindegy.. Már itt megbukott a fektétel nélküli szeretet. Isten óvja azt a gyereket.
2022. júl. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
87%

#1

Nekem tragédia volt, mert molesztáltak kiskoromban. Azt gondoltam, hogy ilyen szempontból könnyebb egy fiúval, mert azért 95-99%-ban nőket erőszakolnak meg, bántalmaznak, stb.

A hormonok is elöntötték az agyamat, a terhesség alatt feljött szinte minden negatív emlékem.

De hamar rendbe tettem ezt magamban.

2022. júl. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!