Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki hogy dolgozta fel hogy...

Ki hogy dolgozta fel hogy fiút akart, de kiderült hogy lány lesz a baba?

Figyelt kérdés
Ki hogy tudta ezt feldolgozni? 30F

2022. júl. 21. 14:06
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
98%

Érdemes csak akkor gyereket vállalni, ha mindegy lesz a neme.

Mit kell ezen feldolgozni? Mintha ez valami tragédia lenne.

2022. júl. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
85%

Mit kell ezen feldolgozni? Gyerekemről van szó, tökmindegy hogy milyen nemű.

Egyébként meg a mai világban majd a gyerek eldönti hogy fiú vagy lány akar lenni. Vagy épp egyik sem.

2022. júl. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
96%
Úgy, hogy kijártam az általánost, ezért tudom, hogy pont ugyanannyi eséllyel lehet lány, mint fiú. Feldolgozni pl azt kell, ha meghal egy családtagod, vagy valami olyan traumatikus dolgot, amire nem számítottál előre. Azzal, hogy 50% eséllyel lányod lesz, eléggé lehet számolni előre.
2022. júl. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
97%

En sem ertem mit kell feldolgozni ezen..


Mikor valaki gyereket vallal,akkor tisztaban van azzal,hogy nem o donti el milyen nemu lesz. Raadasul a neveben is benne van,hogy GYEREKvallalas, nem fiu/lany vallalas..

30 evesen epp ideje lenne felnoni es nem azon pityogni hogy milyen nemu a gyerek, mar azzal felelosseget vallaltal,hogy nem vedekeztel es hogy gyereketek lesz. At kellett volna gondolni,hogy mit csinalsz. Most mar keso banat, nincs vissza ut.😊

2022. júl. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
84%
Esetleg meg is verheted az asszonyt, vagy elhagyhatod emiatt, mint Afrikában. Vagy legyél mohamedán és addig vegyél feleségül nőket, amíg vmelyik fiút szül!
2022. júl. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
94%
Amint megszületik, te leszel a legboldogabb a világon, és soha semmiért el nem cserénléd, úgy! :) hidd el, szuper lesz. Nekem első gyermekem fiú lett (lányt szerettem volna kicsot jobban, de az volt a lényeg, higy egészséges legyen.) Borzasztóan örülök a fiamnak, mindennél jobban. Most ismét várandós vagyok, természetesen lányt szerettem volna jobban, de ismét kisfiú lesz :)) így kell lennie, nagyon várjuk őt is :)
2022. júl. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
74%

Tudod, a gyermek neme az apán múlik. Olvastam róla, hogy tudósok szerint a férfiak nagy százaléka pedig csak egyféle gyereket tud csinálni.

Szóval ne legyél csalódott egy ártatlan gyermekkel szemben, nem ő akart jönni, ti vállaltatok gyereket annak tudatában, hogy vagy fiú, vagy lány lesz.

2022. júl. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
97%
30 éves vagy könyörgöm lehet még gyereked, sőt még fiad is. A legnagyobb marhaságnak tartom azt, hogy a szülők egy ilyenbe beleélik magukat, vagy elképzelnek a nemével kapcsolatban bármit, amíg fixen ki nem derül milyen nemű. Mivel jártam biológia órára tudom, hogy fiú és lány is lehet. Nem lennék csalódott, a fő, hogy egészséges legyen nemtől függetlenül.
2022. júl. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
98%
Gondolom te az a típus vagy akinek a gyerek az a fiú, a lány meg valami izé, ami nem ember. Hát annyit tudok javasolni, hogy szokd a gondolatott, hogy a lány gyermek is gyermek.
2022. júl. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
98%
Akinek nem mindegy, hogy fiú vagy lány gyermeke lesz, az ne vágjon bele ilyen képlékeny vállalkozásba!
2022. júl. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!