Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki hogy dolgozta fel hogy...

Ki hogy dolgozta fel hogy fiút akart, de kiderült hogy lány lesz a baba?

Figyelt kérdés
Ki hogy tudta ezt feldolgozni? 30F

2022. júl. 21. 14:06
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
8%
Nekem fordìtva lenne tragédia,nem is tudom hogy tudnám feldolgozni.
2022. júl. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
87%

Nagybátyám sem tudta "feldolgozni", hogy csak lányai születtek, a mai napig kevesebbre tartja a nőket.

Te is ilyen vagy? Ha igen, akkor majd a lányodnak nem lesz könnyű ezt feldolgozni.

Az érthető, hogy jobban vágytál az egyik nemre, de azért ha kiderül, hogy a másik lesz, az azért nem egy tragédia, hogy fel kellene dolgozni.

Ha nem lógtál biológiaóráról, akkor tudtad, hogy az esély 50-50% és ennek tudatában vágtál bele a gyerekvállalásba.

2022. júl. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Egyelek meg.

Persze mindnekinek van szíve, vágya. De nekem meghalt a a fiam újszülött korában. Azóta nekem aztán tényleg mindegy milyen nemű lenne a második. Akár csillamponi is lehetne, az se érdekelne. Örülj hogy egeszeges..

2022. júl. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
81%

#23 mindenki a sajàt retyerutyàjàból indul ki.

Nàlunk egy férfi sem haszontalan a csalàdban, sőt.

2022. júl. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
92%

#23 A mi dolgunk az, hogy ne neveljünk haszontalan heréket a fiainkból.

Az enyém kérés nélkül segít a házimunkában, rendezi a húgát születése óta (segített mindig pelenkázni, etetni, csatot rak a hajába, önt neki inni, vigyáz rá nehogy leessen az ágyról, segít neki felülni a futóbicóra, stb, és még egyszer mondom, mindezt kérés meg elvárás nélkül). 6 éves, a húga 2.

De ő itthon is azt látja, hogy nem kell p*na a házimunkához, meg semmihez, mert az apja is kiveszi a részét mindenből. Ez ilyen egyszerű. Nem nemfüggő, hogy mennyire lesz valaki haszontalan...nevelés kérdése.

2022. júl. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
17%

20-as, a kisfiúk is édesek... nekik is van hová dugni, ha a férfi kívánja őket.


:( Kérdező amíg nem mindegy, milyen nemű lesz, ne csináj gyereket.

2022. júl. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!