Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Újszülöttnél hazaszállításakor...

Újszülöttnél hazaszállításakor az autóban a klímát be lehet kapcsolni? Kb másfél órás út.

Figyelt kérdés
2022. júl. 29. 14:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen, de ne túl hidegre és közvetlenül a babára ne menjen. Ha lehúznátok az ablakot, akkor meg huzatban lenne.
2022. júl. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi is bekapcsoltuk csak nem tul hidegre
2022. júl. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%

Nem csak hogy lehet, de kell is.

Most olyan kánikula van, hogy vagy 40 fok van az autókban. Azt nem bírja a baba.


Csinálj kellemes, 25 fok körüli hőmérsékletet, öltöztesd normálisan a babát, és ne közvetlenül rá fújja a hideget.

A legjobb, ha előre lehűtöd az autót, és utána teszed be a babát.

2022. júl. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én bekapcsolnám mindenképp. Zárjátok el hátul, hogy a babára ne menjen, de amúgy nem baj, ha megy.
2022. júl. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%

3!


Aha. Aztán a 40 fokról betegszik a 25be, majd kiveszi 25bol a 40be, beviszi a lakásba ahol mondjuk szintén klíma van és 25 fok: garantált, hoyg a gyerek megfazik. Max 3 fok homersekletkulonbswg lehet, azt még tudja kezelni a szervezete. Hosszú úton lehet fokozatosan csokkenteni, majd emelni a homersekletet

2022. júl. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%
Teljesen jogos, amit az 5. válaszoló írt.
2022. júl. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
5. A megfázást vírus okozza nem a hideg. Mindenestre igazad van, én úgy tudom, hogy 5 fokkal lehet hidegebb a legkondival mint kint, annyit tud biztonsággal tolerálni a baba szervezete, de lehet 3 nem tudom. Én is a fokozatos hűtést javaslom.
2022. júl. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
23%

7!


Értem. Tehát ha télen meztelenül setalsz fél órát a hóban, akkor másnap nem leszel megfazva, hiszen nem a hidegtől lennél beteg. Ja, de, megfazni a hidegtől lehet. A vírus okozta megfazas más.

2022. júl. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%
8. Igen, így van. Fagyási sérülésed lehet persze, illetve olyan környezetet teremtesz a vírusoknak, hogy könnyebben elszaporodnak, valamint az immunrendszered is legyengül. De a megfázást vírus okozza, nem a hideg. Olvass utána, nem én találtam ki! Amúgy nem akartam vitát generálni, csak ez egy igen régi berögződés, ezért reagáltam de minden másban 100% igazad van.
2022. júl. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
83%

Igen, mehet csak ne legyen túl hideg.


Ezen a 3fokos különbségen elgondolkoztam-akkor a januári babát, 0 fokban, 3 fokos autóban kellett volna hazahozni?

2022. júl. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!