Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3 perces rendszetes fájásaim...

3 perces rendszetes fájásaim vannak kb másfél órája, viszont nem erősödik, ez jósló lenne?

Figyelt kérdés
2022. febr. 5. 00:00
 1/10 anonim ***** válasza:
nem túl valószínű. remélem már mész szülni
2022. febr. 5. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor jóslófájás, ha elmúlik séta, zuhany stb hatására. A szülési fájdalom viszont már nem törődik a melegvízzel.


Bár gyanítom a kérdés kiírása óta már bementetek a kórházba. Sok sikert! :)

2022. febr. 5. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért a 3 perces fájás az már fáj rendesen. Jóslóval nem hiszem, hogy összekeverhető.
2022. febr. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
3: ne legyél te abban olyan biztos, a 2 perces fájásaimra én azt hittem, hogy jóslók olyan gyengék voltak, bementünk a kórházba, feltettek CTG-re ami 60-at mutatott (első szülésemnél már 120-as volt ennyi időnél). Azt hitte a szülésznő is, hogy ezzel még bőven van időnk, aztán megvizsgáltak és a méhszáj el volt már tűnve, 30 perccel később kint volt a babánk és nem lettek sokkal erősebbek a fájások. Ez akkora hülyeség, hogy k*rvára fájnia kell különben nem igazi fájás, igenis van, hogy teljesen viselhető erősséggel vannak (hatékony!) fájások.
2022. febr. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Pont így jártam most a 3.babaval. Rendszertelen fajasaim voltak amik nem voltak annyira erősek mint amilyennek lennie kellene egy 2-3 perces fajasnak. Bementem a kórházba, és a vizsgálat után azonnal vittek szülni.. tejesen ki voltam tagulva. Szóval ha várok, akkor itthon szülők meg...
2022. febr. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Miujsag kérdezo? Gratulálhatunk már
2022. febr. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Igen megszületett a kisfiúnk, bár jobb lett volna ha pár napot a pockaban marad és megvárja a 37. hetet, de minden rendben van.😊🥰
2022. febr. 5. 21:36
 8/10 anonim ***** válasza:

Gratulálok! 😍

Hany gramm hány centi?jol vagytok? 😊

2022. febr. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen! 49 cm és 3270 grammos lett a fiatalember.Jól vagyunk Hála Istennek, egy picit gyengébb mint az időre született babák, így a szoptatás nem megy...na de hátha belejön.😊
2022. febr. 6. 05:43
 10/10 anonim ***** válasza:
gratulálok 🙂és jó egészséget kívánok! én fiam is korábban született, de semmi gond nem volt. bele fog jönni az evésbe! 🙂
2022. febr. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!