Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az instagramos anyukák mitől...

Az instagramos anyukák mitől emberfelettiek? Miért tűnnek jobb anyáknak, akit követni kell?

Figyelt kérdés

2022. aug. 5. 16:23
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Én normális emberrel még nem találkoztam, aki követett volna ilyet.
2022. aug. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
5%
Mert mindig tókèletesen nèznek ki. Ès akinek van ideje egy gyerek mellett tökèletesen kinèzni az elött le a kalappal. Èn sokszor hajat se tudtam mosni amikor akartam.
2022. aug. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
Látod, ilyenek követik őket, mint ez a kettes...
2022. aug. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

Mert beállított képeken mosolyognak és mindig a legjobb arcukat mutatják, boldogságot/gazdagságot/elégedettséget sugároznak.

Ez az összes instaceleb, influencerre igaz. Sokszor velük reklámoztatnak termékeket, így könnyen hozzájutnak dolgokhoz, amire mások áhítoznak és megveszik, mert azt gondolják így az ő életük is könnyebb és szebb lesz.

Ez azért nem a valóság hiszen nem látjuk hogy egy-egy tökéletes kép vagy bejegyzés előtt és után mi történik. Ugyanúgy emberek a maguk szenvedéseivel és örömeivel, csak a rossz oldalt senki sem reklámozza kifele.

2022. aug. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem láttam még egy ilyet sem, de könnyű a 24 órából 1 órát pózolni, de hogy utáni mi megy azt senki nem látja. Facebookon a 3 gyerejes rokon is csak mosoly meg happy, pediga töke tele van a vinnyogással, egész napos könyörgéssel, fegyelmezéssel,de a képeken nincs hang.
2022. aug. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Annak tűnnek? Nekem aztán nem 🤣
2022. aug. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Kik azok? Minek kell őket nézni? Mitől lennének emberfelettiek? Bárki tud írni 10 sor jól hangzó fszságot és beállított, filteres képhez. Oké, gondolom azért tolják magukat, hogy több szponzor, több cucc, csak izé. Jah, népszerűsítse. Hát oda ne szrjak, komolyan. Nem frusztrált vagyok, bocsi a stílusért, az ember éjszakás, unatkozom altatás után. De a lényeg ugyanaz.
2022. aug. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem értem, hogy mindegyik ilyen anyuka egyforma, semmi különbség közöttük, semmi tartalom, csak a szponzoráció, mű képek, mű boldogság... van vagy 10000 ilyen profil, és mégis rengetegen követik őket. Miért? Semmitmondó unalmas content, el sem hiszem, miért tartják ezeket ennyien érdekesnek.
2022. aug. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyet nem tudok felsorolni. Kinek van ideje masok eletet kukkolni meg irigykedni utana?

Kismillio info van az interneten arrol h ez fake, krealmany, fele sem igaz.

2022. aug. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezek csak a látszatra mennek, pár perces videók és képek alapján nem is lehet megítélni milyen anya vagy milyen a kapcsolat anya és gyerek(ek) között.
2022. aug. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!