Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Adnatok hagyomanyos, tradicion...

Adnatok hagyomanyos, tradicionalis nevet a gyereketeknek?

Figyelt kérdés
Pl. mint a Julianna, Zoltan, Zsuzsanna vagy Peter.
2010. szept. 23. 04:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Sokan adnak,

több ismerösöm is van akinél József vagy István a kisgyerek.

De ezek amiket ide írtál azért nem olyan régi nevek.

2010. szept. 23. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van egy Péterem,meg egy Gergely is. Mikor születtek,nem volt túl gyakori egyik név se,azóta több a Gergő,de nem a Gergely :-)
2010. szept. 23. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
En Klaranak szeretnem nevezni majd a lanyomat (masodik nevnek adni, rokon utan), de hulyenek neznek ezert egyesek, hogy hogy lehet ilyen nevet adni.
2010. szept. 23. 06:07
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

miért, a Klára az szép név szerintem.


a Julianna is.

2010. szept. 23. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen szép név a Klára,nekem tetszik,gimis barátnőm anyukáját hivják igy,és nagyon bírtam az anyuját:-)nekem pozitiv élményem füzödik a évhez.

Fiam második neve János(édesapám utána).

2010. szept. 23. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Szép név a Klára! Én első névnek simán adnám, màsidik nevét úgysem használja, használjátok csak dísznek lesz!


Utolsónak! Kedvenc fiú nevem a János!

Kiskoromban volt egy babám, nagyon szép baba volt, Jancsi baba volt a neve, ha lesz egy fiam tuti azt a nevet kapja, Jancsika lesz:)

2010. szept. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Drága Anyuka! Ha itt lennél megráznám a kezed:-) Végre egy normális anyuka! Anno lehurrogtak, hogy pártolom a hagyományos neveket. A babámat ha lány lett volna Erzsébetnek kereszteltük volna, de mivel fiam született András lett:-D Előre gratulálok a születendő lányodnak:-) És csodaszép név a Klára:-)
2010. szept. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam a János nevet kapta,az apukája után!Én mindvégig hadakoztam ellene,de ma már nem bántam meg!Szerintem azt a nevet válaszd amelyik neked tetszik!

A pici fiam pedig Iván lett,az egész család ki volt bukva de nekünk ez tetszett!főleg akkor akadtak ki amikor elmondtuk hogy mit jelent!Iván=János!

2010. szept. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szép név a Klára.

Nekem tetszenek ezek a nevek, amiket felsoroltál.

2010. szept. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Férjem Péter, de nem adtuk volna egyikünk sem a kisfiamnak. A családban is csak hagyományos nevek vannak a nagyszülőknél, semmi extra. Ezeket sem akartuk továbbvinni.(János, József, Margit, Erzsébet,László,Julianna,István)


A lányom Eszter, de sokak szerint ez is olyan régimódi:( Szerintem szép!

2010. szept. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!