Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés utáni hajhullásra mit...

Szülés utáni hajhullásra mit ajánlanátok? Kinek, mi vált be?

Figyelt kérdés
Szülés után 4 hónappal vagyok, és hihetetlenül hullik a hajam. Sajnos nem tudom mit használjak rá.
2010. szept. 23. 07:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ez engem is érdekelne, 4 hónapja szültem és csomókban hullik. Már nem szoptatok, te igen?
2010. szept. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én lassan fél éve, hogy szültem. Kezd alább hagyni a hajhullás:)

Nem szoptatok. Az első gyerekem uátán is kb így volt.A fodrász nekem a Varga-féle hajcseppet ajánlotta, egy darabig akkor használtam, de szerintem nem sokat segített, mivel hormonális a dolog. Max annyi, hogy az új hajszálnak, amik nőnek a kihullott helyébe, erősebbek és gyorsabban nőnek.

2010. szept. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én aloe firsttel fújtam, szedtem ásványianyag tablettát és isteni samponom volt. Pár hét alatt rendbejött.

A First egyébként aktivizálja az inaktív, de élő hajhagymákat, így nagyon jó "hajnövesztésre", a férjem kipróbálta.

De fújni hajmosás után kell és még naponta legalább egyszer kell, jól bedörzsölni a fejbőrbe és hagyni megszáradni.

Lehet, hogy rendeződött volna magától, de megijedtem, mert a szép sűrű hajam úgy kikopott, hogy világított a fejbőröm, ezért nem vártam. De sokan mondják, hogy leáll magától is.

2010. szept. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is 4 hónapja szültem, 1 hónapja hullik nagyon. 10 napja kb szedem a neo-ferro-folgamma vastabit, azóta felére mérséklődött a hullás. Ami megmaradt, gondolom, hormonális. A First-öt kipróbálom, köszi a tippet!

Az én babám csak anyatejes, ennek nem hiszem, hogy van jelentősége...

2010. szept. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hogy mi valik be?

A turelem es az ido az, ami segit.

De most komolyan.

Lehet vitamint szedni, az egyebkent sem art, a vas sem, ha viszonylag alacsony a vasad.

DE!

A szules utan 2-4 honappal jelentkezo hajhullas teljesen normalis es kikerulhetetlen jelenseg, hormonalis okai vannak, a hormonrendszer most all vissza, elvileg terhesen alig hullik a haj, viszont szules utan 2-4 honappal kezdenek a dolgok visszaterni a regi kerekvagasba es ilyenkor van egy hirtelen hajhullas.

Van, akinek csak 2-3 hetig tart, van, akinek 2-3 honapig akar, de idovel elmulik, ez tuti!

Tudom, mert ketszer szultem, az elso szules utan 3 honappal olyan iramban kezdett hullani a hajam, hogy bogve fesulkodtem, teljesen bepanikoltam, hogy ki fog hullani az egesz. Pedig en akkor is szedtem vitamint folyamatosan, a verkepem rendben volt, epp elotte voltam kontrollon es mar nem is tudtam szoptatni sajnos, tehat arra sem foghattam. Utananeztem a dolgoknak es akkor kaptam ezt az infot, amit irtam.

2. szules utan ugyanugy volt hajhullatas.

2010. szept. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!