Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni hajhullásra mit...

Szülés utáni hajhullásra mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2011. szept. 28. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:

biztos ajánlanak majd szereket de a legjobb egy kendő v. kis hajbavaló amivel megelőzheted hogy mindenhová beleszálljon a hajad.

- főleg ételek és a baba gondozásakor a ruhája alá kerüljön-

idővel elmúlik sok türelem kell hozzá.

2011. szept. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a biovanne plusz szépségvitamin sokat segített.
2011. szept. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem 4 hónapig csak hullott a hajam de elmúlt magától.
2011. szept. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én a fodrászomtól kérdeztem, azt mondta, igazából semmi, mivel hormonális eredetű.

Próbálj vitamint szedni, de idővel el fog múlni.

2011. szept. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
igazán semmit sem tudsz tenni, hiszen ez hormonális eredetű. Ha a hormonháztartásod helyreáll, a hajhullás is megszűnik. [link]
2011. szept. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez a haj mindenképpen kihullik.

Azért van, mert amikor teherbe esel megáll a hajhullás, amiket naponta szinte észrevétlenül elveszítünk hajszálakat azok bent maradnak, és a szülést követően többnyira egyszerre kihullanak.


Azt viszont bizton ajánlom,hoyg ilyen Biovanne meg Revalid kapszula meg van egy csomó NE vegyél be, mert ettől nem csak a hajad fog nőni, hanem mindenhol máshol is a szőr!


Én Biovanne-t szedtem, mert törtek a körmeim és pocsék minőségű volt a hajam, még jóval terhesség előtt, és azóta nő pár szál szakáll szőröm, a hasamon köldöktöl lefelé egy csíkban is szőrösödök, és amíg szedtem a hónalj és láb és intim szőrzetem is nőtt mint a bolondgomba.


Én csak olyan dolgot használok ami helyi kezelés, pl mondjuk valami bemasszirozó a fejbőrbe, ami csak ott hat ahol kell és sehol máshol.

2011. szept. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én zöldárpa tablettát szedtem ha jól emlékszem. Ha van natúrbolt a környékeden akkor az alkalmazott biztos tud tanácsot adni
2011. okt. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!