Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki 200 km-re megy szülni, az...

Aki 200 km-re megy szülni, az hogy hozza haza a babát?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, hogy a hordozóban nem lehet túl sokáig, mert káros. Kiveszi, és a kezében fogja az út alatt? Az meg veszélyes, nem?
2022. aug. 7. 14:21
 1/3 anonim ***** válasza:
95%
Esetleg megallni idokozonkent (30-40 perc), kivenni a babat, atmozgatni, atpelenkazni ilyesmi. Szerintem ritka amugy, aki 200 kmre megy szulni :)
2022. aug. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%
Épeszű ember nem szül 200km-rel tavolabb. Hameg így sikerült véletlenül, akkor nyilván hordozóban viszi, abból meg úgyis kiveszi időnként megetetni. De lehet kapni biztonsági mózeskosarat, ruházzon be abba.
2022. aug. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
74%

Szia, én is 200 kmre szültem. Nem kell raparazni, semmi baja nem lesz az autouttol...

A sok 5+ óránál kezdődik ...

2022. aug. 8. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!