Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 4 èvkorkülönbsèggel milyen?

4 èvkorkülönbsèggel milyen?

Figyelt kérdés

Kb. 4 eves lesz a lanyunk, amikor teso szuletik.

Keveseb kulonbseget tartok idealisnak elmeletben, de kisebbet nem birna az idegrendszerem.

Milyen volt nalatok, hogy alakul a kapcsolatuk?


2022. aug. 8. 08:14
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
én 4 évvel később született testvér vagyok, erről tudok nyilatkozni. igazából nekünk nem volt rossz a viszonyunk soha sem, de szerintem ez nagyon nagyon személyiség és habitus függő.
2022. aug. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%
Az öcsém 4 évvel fiatalabb, mint én. Nem rossz a kapcsolatunk, csak olyan semmilyen. Soha nem volt olyan korszakunk, amikor hasonló érdeklősünk lett volna. Én már pasiztam, amikor ő még kisautókat tologatott. Most felnőttként messze élünk egymástól, alig találkozunk. A szüleinknek biztos kényelmes volt így.
2022. aug. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%
3 ev, 9 honap van a gyerekeim kozott. Aggodtam, hogy sok lesz, de azt latom baratoknal, hogy megaz 5 ev is jo tud lenni. Nalunk nagyon varta a tesot, es szeretik egymast, egyre jobbaneljatszanak (a kicsi most 2,5 eves). Ha lesz meg egy, ott is minimum 3,5 ev lesz a korkulonbseg.
2022. aug. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
17%
Ha az iskolát is 4 év különbséggel kezdik, a ballagási időszak nehéz lesz.
2022. aug. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
35%
Tesóm meg köztem 6 év van. Jobb testvért nem is kívánhatok, és anyánknak is ép még 60+osan is az idegrendszere. Nálam 4 év a minimum korkülönbség, ami alatt biztos nem vállalok másodikat...
2022. aug. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!