Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek egy férfi hány...

Szerintetek egy férfi hány éves koráig vállalhat gyereket? Érdemes kezdenem vele?

Figyelt kérdés

Igazából nincs még köztünk semmi, csak "kiszemelt", de megfordult a fejembe. Beszélgettünk a gyerek témáról, de én 24 éves vagyok, ő 38.

Én nem hiszem, hogy mostanában szeretnék gyereket.

Szerintetek egy férfi hány éves koráig vállalhat gyereket, ami még belefér?


2022. aug. 8. 14:44
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

A férjemmel 10 év van köztünk.

24 éves voltam mikor bele vagtunk a babaprojektbe. 2,5 évet vártunk rá és inszeminációval sikerült idén.

Szóval azért azon is gondolkodnék hogy pl 4 év múlva neked vagy a parodnak nem e lesz olya eü problema ami miatt alapból kesni fog a baba. És ugye evrol evre romlik a spermak minosege/mennyisege.

2022. aug. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
74%

Nálam ugyanaz a határ ferfinal, mint nőnél. Ha a pasi abban a korban van, amelyikben én már nem vállalnék gyereket, akkor a pasival sem terveznék.

Én 35 vagyok, párom 44, nálunk tuti nem lesz már közös gyerek, igaz, nekem már van kettő, és nem is akartam többet, ezt ő is tudja az első perctől, de egy 40+os férfivel amúgy sem terveznék gyereket vállalni. Azért egy kisgyerek után szaladgálni kell, játszani vele, stb, később is, nem csak amikor 1-2 éves, hanem a így gyerek, igényel egy jobb állóképességet, ha nem csak punnyadni akartok, ez azért mondjuk 50 körül már nagyon sokaknak nem megy. Nem a páromra gondolok konkrétan, mert ő pl nagyon jó kondiban van, ezt a munkája is megkoveteli, és nyilván nem tartom öregnek, egyszerűen csak már elmúlt az az idő, amikor megfelelő lenne gyereket vállalni. Legalábbis szerintem. A határ mindenkinél más.

2022. aug. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
54%

Én az utolsóval érteke egyet.

Szerintem sem a nőnek sem a férfiank nem egészséges már negyven fölött gyermeken gondolkodnia.

A nők ilyenkor már lassan változókorba is lépnek és mindenféle tünetekkel meg problémákkal nem egy nagy bula kisgyermeket nevelni.

2022. aug. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
buli
2022. aug. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
55%

Én 41 évesen szültem a kisfiamat, elég nagy buli nevelni, ki nem hagytam volna. A férjem sem, aki akkor volt 46.🤷🏻‍♀️

Minden korban más a probléma. Nemcsak a “változó kor” lehet az.😀

2022. aug. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Korai még megítélni mi lesz később, az egy dolog, hogy egyenlőre jónak tűnik minden, a gyerek még nem nőtt fel.
2022. aug. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem egyáltalán nem idős.


A párom 55 éves és tavaly született meg az első közös gyermekünk, én 34 éves vagyok.

Neki nincs más gyereke, nekem két lányom van előző házasságból. Ő nagyon áldja a sorsot, hogy végül lett gyereke, nagyon szereti a fiunkat 😊

2022. aug. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
56%

A férfi élete végéig képes gyereket nemzeni, az már más kérdés, hogy 40 fölött mennyi türelme, energiája lenne hozzá.

Ha 40 évesen vállalja, akkor is 58 lesz mire érettségizik a gyerek, 70 mire talán unokája születik a 30 éves gyerekétől…

Persze vannak fiatalos idősek, de mi van ha ő nem lesz majd az?


Amúgy volt ismerősöm, összejött egy 2gyerekes családapával, volt is köztük vagy 20 év

Szerelem volt elmondása szerint, összeházasodtak, született 2 közös gyerek. Volt ház, autó, vállalkozás, és 10 év után elváltak.

A pasas most megy nyugdíjba, a nő meg kezdi az életét élni, élvezni.

2022. aug. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Mondom, hogy ez az érettségizős klisé kiirthatatlan.😂
2022. aug. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:

29. Miért nem érted a lényeget amúgy?

Nem az érettségi maga.

Mire 18 a gyerek, már idős embernek számít a férfi.

2022. aug. 13. 17:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!