Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik önszántukból nem akarnak...

Akik önszántukból nem akarnak gyermeket vállalni,ezt mivel indokolják?

Figyelt kérdés
És akiknek nem jön össze,de görcsösen ragaszkodnak hozzá,ő kmivel indokolják?
2022. aug. 14. 07:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%
Ez a legjobb az egészben, ezt nem kell indokolni. Senkinek semmi köze hozzá.
2022. aug. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
100%

Mi az hogy indokolják? Ez szerintem nem olyan dolog amit meg kell indokolni mivel nem kötelező dolog...gondolom provokálás jellegel kérdezel így...ha nem akkor jobb lenne máskor átfogalmazni a kérdés jellemét.

Azzal "indoklom" hogy:

-Nincs rá elég pénz

-Nincs hova

-Nem akarok

-Nem vágyom rá

-Ha szülnék is nem a társadalom elvárásai miatt hanem azért meg én akarok, magasról lesz.rnám mások véleményét..

-Mentális bajaimat nem akarom tovább adni

2022. aug. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
96%
Valóban nem kell megindokolni, de egyébként nagyon egyszerű a válasz: azért, mert nem vágynak/vágynak rá. Ez ilyen egyszerű.
2022. aug. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
95%

Saját indokom: Egyszerűen nem szeretnék gyereket és kész.

Nem vagyok sem család sem gyerekcentrikus.

Soha nem is akartam, türelmem sincs hozzájuk. Nekem nem való.

Szenvedés lenne a gyereknek és nekem is. Így meg élem a kényelmes életem. :)

2022. aug. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
97%

Nem akar gyereket; az indoka az, hogy nem akar.

Akar gyereket; az ő indoka az, hogy akar. Ennyi.

2022. aug. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
86%
Nem kell indokolni, de ha meg kell nevezni az okokat, akkor azt szoktam mondani, hogy kb. minden igaz rám, amit valaki valaha indokként megemlített. Oké, nem mondom hogy gyűlölöm a gyerekeket, de nem szeretem őket, nem érdekelnek. De a többi, amit az emberek elmondanak a fizikai és mentális egészségtől az anyagi helyzeten át a társadalmi (lokális és globális) problémákig, mind mind olyan indok, ami egyértelműen a "Nem" felé tereli a dolgot önmagában is.
2022. aug. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
65%
Napi szinten teszel fel ilyen jellegű kérdéseket. Ha nem szeretnél gyereket, megértjük. Koncentrálj a karrieredre, utazz, tanulj, szórakozz. Keress életcélt. Ne a gyakorin fáraszd azokat, akik valóban értelmes, gyakorlati kérdéseket szeretnének feltenni a gyerekneveléssel kapcsolatban. Unalmas vagy.
2022. aug. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nem provokálás a kérdés,lehet rosszul fogalmaztam csak arra vagyok kiváncsi,hogy aki nem akar az miért,aki nagyon akar de akadályai vannak az miért?
2022. aug. 14. 08:47
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Nincs akadálya. Nem akarok és ennyi. Nem csak az az egy élet van, hogy gyereket neveljük.
2022. aug. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem akarok, mert megtehetem hogy ne legyen. Ennél több nekem nem is kell.
2022. aug. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!