Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen sztorit adnátok be a...

Milyen sztorit adnátok be a most 3 évves lányotoknak hogy kesőbb ne sérüljön hogyha az anyja szimplán öt is lecserélte vegulis?

Figyelt kérdés

anyuka 1 éve külön költözött de néha hazalátogat és most újra terhes szóval ha megszül ugy fog latogatni hogy teso is jön valószínű .

ez szerintem kesőbb kérdést fog benne ébreszteni hogyha őt nem birta nevelni akor mást miért tud?


ki kéne találni valami jó fedösztorit amivel vegulis megőrizhetjük a lányom későbbi büszkeséget és lelki egyensúlyát mert vegulis anyja itthagyta szimplán

de mit számít az igazság vegulis az a lényeg amit az ember gondol.


2022. aug. 19. 22:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
64%

Ha egy nő írná ki a kérdést már szétszednék hogy hogy meri apucika ellen nevelni a gyereket és köteles az új tesót is ajanározni.


Na akkor tessék neked is arra nevelni a gyereket hogy szeresse és tisztelje az anyukáját és jó viszonyt ápoljon a kistesóval meg a mostohaapukájával is!

2022. aug. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
98%
Semmit, az igazságot.
2022. aug. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
41%
#2, érdekes vagy, a férfiakról mindig ellennevelés elmondani az "igazságot", hogy is van ez?
2022. aug. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
98%
Légy vele őszinte. Velem őszinte volt az anyukám, és fel tudtam dolgozni ugyanezt a helyzetet, csak fordítva.
2022. aug. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
semmit, csak ha ő kérdez.
2022. aug. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

én se ismertem apam látogatni se csak nevelő faterom de őt 2 évves koromtól de valahogy sose tudtam apanak hivni csak a nevén .

talán ezert vagyok fanatikus a gyerek kerdesben.amugy eleg sz.r ember vagyok sok rossz dolgot csinaltam sok problémam van amugyis mondjuk (ami nem öl meg az erősit) .de a gyerekem sose hagynam el inkabb szenvedjek életem végéig vagy tovabb.


szerintem ha anyuka arul el az rosszabb mint ha apuka mert anyadban nevelkedsz ő foglakozik veled ujszülőtként apad csak nemz.

nekem piszkosul nehez pl nyugodtan kezelni a dolgokat én az az ember vagyok aki bármilyen nehéz fizikai munkát elvégez de gyereknevelest nagyon nehez mert türelem kell és nyugalom ami kevés van bennem .anyukam szerencsére és a testvérem segit

2022. aug. 20. 00:11
 7/23 anonim ***** válasza:
24%
Erre nincs mentség és magyarázat. Még a legtöbb állat sem bánik így a kölykével, főleg ha nőstényről van szó.
2022. aug. 20. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
93%

"Anya akkor ugy dontott hogy nalam leszel a legjobb helyen es azota is igy gondolja"- szerintem ezzel nem hazudnal.



Nem kell sarozni de fedosztori sem kell.


Nyilvan egyszer majd felteszi a kerdest h huga/occse miert maradhat az anyjaval, de mondhatod hogy a lanyodnak mar veled van kialakult elete, nem akartatok megbolygatni. Ha tovabbra is kotne az ebet a karohoz en azt mondanam kerdezze meg anyat. Vegulis a volt parod dolga tisztara mosni a sajat szennyeset. A tied csak az h ott legyel neki mindig.


En a 2evesnek nem azt mondtam h apa elhagyott teged, hanem azt h hurra most mar nagyiekkal fogunk lakni, hurra lesz egy kistesod.


Kesobb siman kimondtam h apa szerelmes lett es ugy erezte mennie kell utana, de en itt vagyok es ha en szerelmes leszek, o akkor is jon velem (igy is lett). Egyebkent sosem kerdezte meg h a feltesoi miert lakhatnak apaval, teljesen termeszetes volt szamara h o hozzam tartozik inkabb.

2022. aug. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
A 8. valaszadoval szóról szóra egyet értek.
2022. aug. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is jó amit a 8as válaszoló írt és elég akkor amikor rákérdez. Felesleges előre programozni olyan dolgokra ami fel sem merült benne. És lehet hogy amúgy nem is fog majd csak ha kamasz lesz, de olyankor alapból mindenkire haragszanak.

Amúgy szerintem ugyanolyan rossz ha az apa hagyja el a gyermeket mintha az anya. Nem kell mentegetni a cserbenhagyó apákat mert nem ők hordják ki.

2022. aug. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!