Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tapasztalat ezzel a tabival?

Tapasztalat ezzel a tabival?

Figyelt kérdés
Drovelis márkájú fogamzás gátló tablettát írt fel nekem az orvos. Még ki se váltottam, mert menzesz első napján kell beszednem (jövő hónap legeleje). Nagyon sok rosszat olvastam róla, van, akinek van vele tapasztalata? Elvileg jár hozzá 4db placebo tabletta, azt hogy kell szedni? Ugyan úgy védeni fog? Mennyi idő után ad teljes védelmet? Előre is köszönöm!
2022. aug. 26. 07:30
 1/3 anonim ***** válasza:
66%

Az orvos nem mondta el? Amúgy erre való a betegtajekoztato. Ha eleve nem szimpatikus a szer, akkor visszamesz az orvoshoz és kérsz másikat.

Egyébiránt pont ugyanaz a két hormon az összetevője, mint kb az összes két komponensu fogamzasgatlonak.

2022. aug. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
59%

a placebo tabletta is benne van a levélben, annyit jelent, hogy nincs benne hatóanyag, hanem abban a pár napban, amikor a megvonásos vérzés időszerű, nem abbahagyod a szedést, hanem egy "üres" tablettát szedsz be :) általában más színű, mint a rendes tabletták.

(tapasztalatom nincs vele, úgyhogy a többi részéről nem tudok nyilatkozni)

2022. aug. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) az orvosom nagyon dicsérte, de senki nem szed ilyet a környezetemben, tavalyi cikkekben meg csak szidják :/ de szerintem akkor kipróbálom
2022. aug. 26. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!