Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért majdnem mindegyik szép...

Miért majdnem mindegyik szép arcú férfinak születik lánya átlagosan?De ez miért ilyen törvényszerű?

Figyelt kérdés
Akármerre megyek az utcán,boltban stb mindenhol ezt látom,hogy többségébe lányaik születnek a sármos férfiaknak.Isten akarata lehet vagy az univerzumé?Elég kevés az a szülőpáros akik mindketten szépek és fia születik.Ez miért kell hogy így legyen ?Valamilyen szinten ez igazságtalan.
2022. aug. 26. 13:53
 1/6 anonim válasza:
100%
Születik lányuk a rusnya férfiaknak is, csak őket nagyobb eséllyel nézik perverz szatírnak a sík egyszerű nők, vagy hívnak rájuk rendőrt, míg a cukipofa férfiak olyan "sármosak" lesznek ettől....
2022. aug. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Jaj, már nyugodtan sétálni sem mehetünk ki a férjemmel meg a lányommal 😂


Szerintem egyébként a véletlen műve, hogy pont ilyenekkel futottál össze.

2022. aug. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát az én ilyen tpikus jóképű ismerőseimnek szinte mindegyiknek fia van.
2022. aug. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi másról nincs szó, minthogy a te figyelmed erre összpontosul, így ezt látod meg a tömegben is, bármikor. Ez pszichológiailag megmagyarázható. Olyan, mint egyfajta csőlátás.
2022. aug. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
4-esnek igaza van, keresőképnek nevezik egyébként a jelenséget. :)
2022. aug. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyes a dolog, de ezt én is láttam már h sok helyes férfinak lánya van. De sokszor a helyes férfiaknak olyan finom vonásai vannak. A férfi ivasrejtje ha YX kromoszómát tartalmaz akkor lánya lesz. Lehet van valami összefüggés a bájos arcú férfiak és a lányok születése között? Akár, gondolom még nem vizsgálták a valószínűségét. Egyébként érdekes a felvetésed, ha genetikus lennél tanulmányozhatnád a feltevésed 😁
2023. ápr. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!