Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mibe öltöztetitek a babátokat...

Mibe öltöztetitek a babátokat ilyenkor?

Figyelt kérdés
Holnap lehetséges hogy megyünk Kecskemétre vásárba. 32 fokot mutat es 72% hgy eső lesz (legalábbis itt nálunk). Nem tudom hogy elég lenne-e csak egy rövid ujjas body vagy csak egy polo. 3 hónapos baba.
2022. aug. 27. 09:34
 1/8 anonim ***** válasza:
11%

Póló? És akkor alulról fel se öltözteted?

Eddig mibe öltöztetted?

2022. aug. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Eddig rövid bodyban volt ha mentünk valahova de mindig sirt kicsit hogy melege van benne.
2022. aug. 27. 09:56
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Az attól függ mivel mentek. Ha hordozó, akkor rövidujjú napozót szoktam ráadni, hogy ne érintkezzen közvetlen a hordozó pántjaival. (Ez lehet csak az én heppem.) Viszont az én kislányom eszméletlenül beleizzad a hordozóba, nem sokáig marad meg benne, így én mózesben vinném alapból és ujjatlan napozó, vagy ujjatlan/rövidujjú body. Ne érje közvetlenül a nap!

Adj rá egy picit nagyobb bodyt egyébként és akkor nem csúszkál rajta, mint a póló, mégsem tapad úgy rá, hogy teljesen belesüljön.

2022. aug. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

Rövid napozót adnék


Az lazább, mint egy body és nincs félig felöltözőtt hatása.

Ennél kevesebbet nem adnék..

Póló csúszkál fel.. meg akkor kell nadrág is.



Eső miatt raknék be egy pledet a taskába..hátha lehűl

2022. aug. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

Rövidujjú body van most is a 3 hónapos fiamon. Mondjuk ilyen melegben vigyétek szerintem is a mózest, a hordozóba pillanatok alatt beleizzad.

A póló önmagában nem praktikus, mert felcsúszik neki, és össze is gyűrődik.

2022. aug. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
Rövid napozó, vagy body rövidnadrággal. Én nem szeretem csak bodyban kivinni, a pelenka-póló meg pláne proli szokás.
2022. aug. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy póló nagyon nem,azért ne legyen már kint a pelusa az utcán. Otthonra rövid body,elmenni napozó.
2022. aug. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor én mindig vagy napozót vagy rövid ujjú bodyt és kisnacit adok rá, szandált zoknival vagy anélkül. Plusz nyári lenge sapi a nap ellen, ha kint vagyunk.
2022. aug. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!