Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Párom kiment külföldre dolgozn...

Párom kiment külföldre dolgozni, én is dolgozok itthon 3 műszakba Van egy 4 éves kisfiúnk Így hogy egyedül maradtam a fiúnkkal itthon eléggé nehéz 3 műszak mellett mindent elvégeznem, úgy alakult hogy kisfiamra csak úgy tudnának vigyázni míg folyt?

Figyelt kérdés
Míg dolgozok hogy 2 napig nem látnám, úgy vagyok vele hogy így se látja az apját így engem se látna,ezt így nem csinálom! Párom meg azt mondja kibírom azt a 2 napot, de arról van szó hogy se apja se anyja nem lenne mellette és én ki se birnám hogy ne lássam két napig!meg ezt így nem lehet Miért nem érti meg a párom? Helyette azt kapom válaszul hogy én nem akarok dolgozni azért nem vállalom! Nem erről van szó csak én a kisfiamat nézem
2022. aug. 28. 12:02
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
54%
Mégis milyen anyagi helyzetben éltek ti, hogy az apjának külföldön kell dolgozni, neked meg műszakozni, hogy megéljetek?
2022. aug. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Ház vásárlás miatt dolgozunk ketten mivel nem akarunk hitelt fel venni!!
2022. aug. 28. 12:04
 3/28 anonim ***** válasza:
96%
Jaja, megeri a gyerek életét így kicsinek tönkre vágni, higy majd tízen évesen elmondhassa, anyuék hitek nélkül vettek egy házat.
2022. aug. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Hiába a pénz, ha a gyereked megy rá...
2022. aug. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
88%
Amúgy miért nem a gyerek előtt gyujtottetek?
2022. aug. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Hány nap lenne így amúgy egy héten? Nagyszülő vigyázna rá?

Párod sötét mint az éjszaka, ha nem érti mi bajod a dologgal és nem is túl egészséges.Mi is csináltuk 3 évig hogy a párom külföldön én meg itthon és ha már most sem értitek meg egymást, akkor 1-2 év ilyen élet és nem házat vesztek hanem elváltok.

2022. aug. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
84%

Ha lesz majd egy 14 evesen pszichiaterhez jaro, esetleg elkallodott drogos gyereked, majd akkor is azt mondod, azert, hogy ne kelljen a hitel...

Nem kaptok hitelt, vagy miert aldoznad be a gyereket ?

2022. aug. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
93%

Most amíg éjszaka dolgozik ki vigyáz rá? És délután?

Már ez is nagyon rossz nemhogy 2 napig ne találkozz a gyerekkel

Ez amúgy miért lenne így?

Paris azért nem érzi még,mert ő már most sem kötődik a gyerekhez. Szóval nem érti ezt az érzést sem

2022. aug. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Nagymama vigyáz rá, kisfiam vegett nem vállaltam ezt így el pontosan tudom egymagára maradna és en mint az anyukaja ott leszek mellette mindennap, itt az a baj hogy a párom nem érti meg neki nem fontos ez??
2022. aug. 28. 12:19
 10/28 A kérdező kommentje:

Nem áldozom be a gyerekem az ilyen agyament idióta kommenteket ne irkáljátok!

Pont ezért nem vállaltam el ezt így!

2022. aug. 28. 12:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!