Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Párom kiment külföldre dolgozn...

Párom kiment külföldre dolgozni, én is dolgozok itthon 3 műszakba Van egy 4 éves kisfiúnk Így hogy egyedül maradtam a fiúnkkal itthon eléggé nehéz 3 műszak mellett mindent elvégeznem, úgy alakult hogy kisfiamra csak úgy tudnának vigyázni míg folyt?

Figyelt kérdés
Míg dolgozok hogy 2 napig nem látnám, úgy vagyok vele hogy így se látja az apját így engem se látna,ezt így nem csinálom! Párom meg azt mondja kibírom azt a 2 napot, de arról van szó hogy se apja se anyja nem lenne mellette és én ki se birnám hogy ne lássam két napig!meg ezt így nem lehet Miért nem érti meg a párom? Helyette azt kapom válaszul hogy én nem akarok dolgozni azért nem vállalom! Nem erről van szó csak én a kisfiamat nézem
2022. aug. 28. 12:02
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Szokott sírni is hogy hiányzik neki a kisfia szóval kötödik
2022. aug. 28. 12:22
 12/28 anonim ***** válasza:
95%

Hát én inkább vennék fel hitelt, mint így éljek. Még gyerek nélkül sem vállalnám be, hogy a férjem kint gürizzen, gyerekkel meg főleg nem, úgy aztán pláne, ahogy nektek kellene most élni.

Miért kell ennyire rettegni a hiteltől? Mennyit kell még összeszedni, hány évig gondoltátok ezt az életformát?

2022. aug. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
39%

Ó...ennyire nem kell rettegni. Mi 2 milliót vettünk fel 2013-ban. Havi 20.000Ft-tal fizettük. De tavaly felemeltettük 26.000Ft-ra,hogy teljen már le. Van még 4 év,simán kifizetjük, gyerek mellett.


Nem kell 10-20 milliót felvenni,és nem lesz semmi baj. Okosan kell csinálni.

2022. aug. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
De akkor mi a kerdes, kerdezo ? Hogy miert nem erti meg a gyerek apja ezt ? Ezt mi honnan tudjuk ? Mert sotet ?
2022. aug. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Az a kerdes nektek mi a velemenyetek errol hogy ezeket mondja nekem es nem erti meg hogy a kicsifiunknak lenne rossz es nekem o az elso mindenek elott, neki is igy kene gondolnia mar nem tudok mit kezdeni , ha meg nem dolgozk az lesz a problema meg az lesz hogy en nem akarok
2022. aug. 28. 12:28
 16/28 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele nemrég és azt a választ kaptam hogy nem fogok pénzt kapni és én ellenem gondolok hiába mondom neki hogy vegye figyelembe hogy a kisfiunk egymaga maradnak nélkülünk egy héten három napot nem látnám megmondtam neki hogy én ezt nem vállalom Ha tetszik ha nem mert nem lesz napokig az anyja nélkül én ezt nem hagyom nekem ő a legfontosabb
2022. aug. 28. 12:33
 17/28 anonim ***** válasza:
91%

Kerdezo, hat, az a velemenyem, hogy en egy ilyennek nem szultem volna, eleve ossze sem jovok onzo emberrel.

Most erre nem tudunk mit mondani.

2022. aug. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Leírom egy napom hogy értsétek miért ennyire nehéz ugye én reggel 4:00 órakor megyek a buszra hajnalban Mivel másfél óra a munkahelyemre az út 12 órából áll egy napom délután négykor hazaérek úgyhogy 3:00 órakor keltem hajnalban egyedül itt van nekem a háztartás főzés plusz a kisfiam De aludnom is kell időben mivel 3:00 órakor kelek és ez a probléma hogyha itthon aludni a kisfiam ki vigyáz rá a hajnali a négy órakor ezért lent kell aludnia a mamánál de így alig látnám én ezt így nem szeretném ez így amúgy is sok Nekem egyedül itthon ennyi minden munka mellett megértem hogy kell a pénz de nem ennyire mindenáron
2022. aug. 28. 12:38
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Másik munkahely?
2022. aug. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

Kornyeken nem igazan van sajnos

Mindkepp 8 oras munkak vannak mindenhol itt felenk

Itt jol fizetnem ezert nem akarja a parom hogy ott hagyjam

2022. aug. 28. 12:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!