Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyedül maradtam várandósan....

Egyedül maradtam várandósan. Akik így voltak hogyan tudták lelkileg feldolgozni?

Figyelt kérdés
Jelenleg azt sem tudom, apukát kívánom e a gyerek életébe bevonni valaha. Anyagilag nincs problémánk, mindent meg tudok adni a kicsinek.
2022. aug. 19. 21:48
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
100%

Akar egyáltalán apuka szerepet a gyerek életében?

Te rúgtad ki, vagy ő lépett le?

2022. aug. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
93%
6 hetes terhes voltam, mikor a férjem elhagyott. Erősnek kell lenni és a születendő gyerek boldogságára koncentrálni. Ha nincsenek anyagi gondjaid, az szuper. Kitartást kívánok és sok boldogságot a kisbabához! Mindenért kárpótol, hidd el.
2022. aug. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
41%

Azonnal abortuszra mennék és ki tudnám zárni a suttyó parasztot az életemből.


Majd lesz gyereked olyan férfitől aki érdemes rá.

2022. aug. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 A kérdező kommentje:

12.hét után lelépett mert megijedt. Amúgy tervezett baba, 10 hónap után jött össze.

Utana visszajött, bocsánatot kért és velünk akart lenni.

Eltelt 3 hónap és egyszerűen látszott rajta, hogy érdekli is a gyerek meg nem is. Leültünk komolyan beszélni és ő nem akarja ezt. Talán néha látogatná a kicsit de ő maga sem tudja. Én kértem, akkor inkább hagyjon minket, mert a gyereknek stabilitás kell, nem ez.

2022. aug. 19. 22:00
 5/61 A kérdező kommentje:

3 és 5. félidőn is túl vagyok de abortuszra nem mennék.


2,nektek hogy alakult a kapcsolat a volt ferjeddel?

2022. aug. 19. 22:03
 6/61 anonim ***** válasza:
32%
Miért kéne élvezeti? Jézusom... Nem értem az embereket. Ezt a babát várta az anyukája. Van pénze felnevelni. Mi a fenének kockáztatná a saját életét is egy illegális abortusszal?
2022. aug. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
17%
*elvetetni
2022. aug. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
91%

2. vagyok.

A minimális érdeklődése végül elhalt teljesen, mire megszületett a gyerekünk. Bejött a kórházba, hogy DNS mintát vegyen (mintha én csaltam volna meg, nevetséges). Azóta fizeti a tartásdíjat és semmilyen kapcsolatot nem kíván a kislányunkkal létesíteni.

2022. aug. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
93%

Nekunk is igy alakult, az apja azota hol felbukkan, hol eltunik. Joga van hozza ugyanugy, csak ezzel epp a gyereket teszi tonkre, ennyi eszuk nincs ...

Van, hogy 1,5 evig nem lattuk. Aztan felbukkant par honapig ket hetente jott par orara. Aztan megont eltunt.

A gyerek meg mar erti, eleg nagy, es kerdezi mi van vele.


Gyerektartast viszont kerj, mert az nem a tied, az a gyereknek JAR. Nem eleg csak megcsinalni, fel is kell nevelni, es te sem tudhatod mi lesz kesobb, vagy veled is tortenhet akarmi, aztan a gyerek ottvan semmi nelkul.

2022. aug. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
17%

Azért mert ha megszüli

1.Sose szabadul meg rendesen a semmirekellő tetűzsák exéről

2.innentől akár apácának is beállhata, mert minden pasi nagyívbe kerülni fogja. A vibri lesz a legjobb barátja.

2022. aug. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!