Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megbízható az ovulàciós teszt?

Megbízható az ovulàciós teszt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem igazàn talàlkoztam mèg ezzel a dologgal így nem tudom, jól gondolom-e.

Volt egy vesztèsem mult hónapban, amit a szervezetem megoldott îgy a kontrollon azt mondtàk, minden mehet tovàbb a kistestvèr projekttel. Azt is megnèztèk, hogy tegnap-ma lesz peteèrèsem. Viszont mivel mult honapból maradt itthon ovu tesztem, így a hètvègèn is ès tegnap-ma nèztem. De semmikor sem lett pozitiv a teszt. Alig halovàny maradt a dobozon irt 10 percen belül is. Nos, akkor ezek szerint így ez a hónap esèlytelen? Termèszetesen együttlètek vannak rendszeresen, hàtha csak a teszt csap be.



2022. aug. 30. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, megbízható.

Én védekezéshez használom már 12 éve.

2022. aug. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószínű késöbb lesz ovud. Folytatni kéne a tesztelést
2022. aug. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De az ovu teszt az ovu előtt pozitív. Lehetett tegnap vagy ma ovu, attól, hogy nem volt pozitív a teszt. A pozitív teszt után 12-32 órával van ovuláció. Utána a teszt már (újra) negatív.
2022. aug. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja bocsánat, most olvastam el újra, hogy nem csak tegnap és ma használtad a tesztet.
2022. aug. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

2/4

Igen ettől független nèzem tovàbb

2022. aug. 30. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!