Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit érez az, aki gyereket akar?

Mit érez az, aki gyereket akar?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy voltak hasonló kérdések az elmúlt hónapokban, de hiába keresek rá, nem találom őket.
2022. aug. 30. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Azt, hogy: "Gyereket akarok."
2022. aug. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%

Én most érzem, hogy szeretnék még egy gyereket, felnevelni, átadni a tudásom, nevelgetni, nézni, ahogy nő, babusgatni, megnyugtatni, látni, ahogy felnő. Az sem utolsó szempont, hogy még egy rész belőlem, kíváncsi vagyok, miben fog rám hasonlítani, milyen lesz a természete, megjelenése, átveszi-e pár szokásom, szóval, hogy milyen ember lesz kívül-belül.


Persze egyedül vagyok, szóval még várni kell rá pár évet, de én ezért szeretnék gyereket. Ha valakit megszeretek, akkor az is mellé fog jönni, hogy kíváncsi vagyok, milyen lesz, hogy belőle-belőlem alakul a gyerek.


Illetve szeretném még egyszer átélni a terhességet, szülést:) Az elsőt már kezdem elfelejteni, és csupa jó emlékem van.

2022. aug. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
53%
nekem még nincs gyermekem, és nagyon szeretnék, rajta vagyunk a férjemmel a dolgon. szeretném a szülést megtapasztalni hogy milyen. szeretném látni ahogy felnő a fiam vagy lányom. szeretnék gondoskodni róla.
2022. szept. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!