Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi idős koráig vitted a...

Mennyi idős koráig vitted a babát rendszeresen babakocsis sétára? Mikortól kellett gyalog mennie?

Figyelt kérdés

2022. aug. 31. 18:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
63%

Három naposan már mentünk vele.

Gyalog nem KELLETT mennie soha, legfeljebb ö AKART menni. Ha nem ment, akkor beültettem a kocsiba és az kevésbé volt érdekes, ezért ha nem volt túl fáradt, akkor inkább sétált. Kb másfél-két éves kora között már egyre többet gyalogolt

2022. aug. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! A kérdés inkább arra vonatkozott, hogy mikor hagytátok el a babakocsit és sétált magától. Akkor ha jól értem, nagyjából kétéves korában.
2022. aug. 31. 18:56
 3/20 anonim ***** válasza:
92%
Elvileg igen, de utána még sokszor vittem magammal a kocsit (ilyen ernyöre összecsukhatósat), ha sietni kellett, vagy nyügös volt, akkor beleültettem. De kb két és fél éves kor után már csak gyalog mentünk vele, kocsi nélkül.
2022. aug. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
76%
5 hònapos koràig viselte el a babakocsit, onnantòl magamra kötöttem vagy simàn kèzben vittem. Kb. egy èves koràtòl màr elèg sokat sètàlt, 2 èvesen màr csak akkor cipeltem ha àlmos volt.
2022. aug. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
70%
Olyan másfél éves kora körül már lábon vagy valamilyen közlekedési eszközzel (kismotor, majd futóbicikli, roller, stb) jött velem, mert terhes lettem és nem bírtam/akartam a lépcsőn cipelni a babakocsit. De hosszabb útra, pl védőnőhöz vagy kirándulni a férjem kértem meg, hogy cipekedjen, és akkor még babakocsival mentünk. Olyan 2 éves kora után, 2,5 éves kora körül szoktunk le teljesen a babakocsizásról, mármint hogy ő üljön benne, a kishúga miatt ugye alapból babakocsival mentünk mindenfelé, és ott a testvérfellépő hasznos volt, ha esetleg elfáradt menet közben.
2022. aug. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
9 hónaposan kezdett járni, onnantól hosszabb, rövidebb sétákat tettünk.Rendesen szó szerint csak 3 éves korában tettünk el a kocsit,de onnantól hogy járt keveset használtuk, csak mikor tényleg gyorsan akartam haladni.
2022. aug. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
85%
2 éves a lányom, tavasz vége óta nem vettük elő a babakocsit. A fiam is kb. 1,5 éves korában hagyta el.
2022. aug. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Akkor nem baj, ha a 15 hónapos babával még naponta megyünk babakocsis sétákra? Igazából mindketten nagyon szeretjük. Így másfél-két órát tudunk levegőzni (nincs kertünk, terasz se), ha gyalog viszem 5 perc után már kínlódik meg le akarja venni a cipőjét. Vagy "erőltetnem" kellene jobban, hogy szokja a gyaloglást?
2022. aug. 31. 19:42
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
7. vagyok. 15 hónapos még pici, bőven ráér még sétálni.
2022. aug. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam most, 2 éves 2 hónaposan is néha még babakocsiban jön inkább. Szerintem teljesen rendben van, főleg, ha sietünk, messzebbre megyünk, vagy fáradt... Nem várom el tőle, hogy a felnőtt tempóhoz alkalmazkodjon.
2022. aug. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!