Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Köteles az óvoda a gyereket...

Köteles az óvoda a gyereket bevenni vagy ez puszira van?

Figyelt kérdés

Tavasszal beirattam a gyermeket az óvodába, áprilisban töltötte a két évet.

Beiratkozáskor az óvoda vezetője azt mondta, hogy 2,5 éves korától vihetem, tehát most októbertől.

Ma találkoztam az óvónővel az utcán. Mondtam, akkor hamarosan majd találkozunk viszem a gyermeket. Aztán el kezdett nekem vetíteni, hogy majd lehet csak tavasszal mert most sok az új kisgyerek a csoportban.

Ez törvényes így? Várandós vagyok a masodikkal.. Vagy csak akkor járhat a gyermekem, ha aktív munkaviszonyom van.

Ha ezt tudom előre, lehet beiratom egy inkább egy fizetős bölcsibe, de ott már szerintem elfogytak a helyek.

Eléggé ki vagyok akadva.


2022. szept. 1. 18:56
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
26%

Kérdező szüljél még vagy nyolcat majd neveli helyetted őket az óvoda bölcsőde meg az iskola:-D Gondolom milyen boldog a gyereked mert az anyja szabadulni akar tőle hogy otthon nézhesse a török szappanoperákat míg a férje eltartja


Aki meg a 0-24es ellátással jön: A ti gyereketek nem aludt soha, egy percet se? Mert egy alvó gyerekkel olyan hatalmas nagy meló nincs.

2022. okt. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
100%
31es, de, 8 éves, jelenleg is mellettem alszik(aludt a szobájában is 1 óra körül szinte mindig átjött), kisgyerek kora óta forgolódik, rugdos álmában, 2 éves koráig éjszaka is kelt szopizni, utána enni, inni, és rémálmai is szoktak lenni, vagy szúnyogzümmögésre felébred, vagy beteg, kísérni kell wcre vagy ilyesmi. Én éjszaka is kelek kiskora óta sokszor! Tudom, hogy mások is szoktak. Nincs gyereked, ugye?
2022. okt. 23. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!