Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Terhességi teszt 1 óra körül?

Terhességi teszt 1 óra körül?

Figyelt kérdés

A teszteket reggel kellene csinálni, akkor legmagasabb a HCG koncentráció. Na véletlen félkómásan elfelejtettem és pisiltem😅

Hülyén hangzik de ha tartogatom 5-6 órán át elérhetem azt a hatás mintha reggel pisiltem volna? Mert végülis akkor elég sokáig lappang a szervezetben.



2022. szept. 5. 09:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mikor kéne megjönnie. Ha már pár napja nem jön meg, nem csak reggeli pisiből kell kimutatnia.
2022. szept. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Pont ma késik egy hete. A lehetséges teherbeesés 13 napja volt
2022. szept. 5. 09:21
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
Ha egy hete késik, mindegy mikor tesztelsz, ki mutatja.
2022. szept. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
Én annó kifogtam egy hibás tetsztet, pár napja késett. Bebettyogtam a melóba, vettem egy új tesztet a patikában, megittam egy fél literes vizet, aztán megcsináltam a munkahelyi mosdóban újra. Simán pozitív lett. :)
2022. szept. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Kimutatja így is.

Viszont ha egy hete késik és szabályos ciklusaid vannak, akkor az ovulációd 3 hete kellett, hogy legyen.

2022. szept. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Utolsó! Nem szabályosak sajnos😕
2022. szept. 5. 09:31
 7/14 anonim ***** válasza:
Igen, kimutatja. Én nem hittem a szememnek,hogy sok év után egyszer csak van egy halvány pozitív tesztem reggeli első pisiből. Nyitásra elmentem a drogériába venni egy másfajtát, és második pisiből azonnal megcsináltam. Az is pozitív lett. 2 napos késésnél.
2022. szept. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az viszont most jó, hogy nem szabályos. Hátha jókor volt a 13 nappal ezelőtt
2022. szept. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Neme egy nagy tétel azért. Csinálj egyet holnap reggel, annyi már kibírsz :) Ha pozitív, akkor pozitív. Ha negatív és még mindig nem jön meg, csinálj egyet 3 nap múlva is.
2022. szept. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Utolsó, ha 1 hetes késéssel negatív lenne reggeli pisiből, nem hinném hogy 3 nap múlva van értelme tesztelni. (Csak hogy a kérdezőt se hitegessük ha negatív, inkább próbálj pozitívan állni az új hónaphoz, hátha)
2022. szept. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!